Wasze recenzje: Maseczka nawilżająca do twarzy

Perfecta Beauty Mask Nawilżanie

Recenzję dla znam.to i lulalook.pl napisała klara23

PERFECTA BEAUTY MASK NAWILŻENIE to maseczka do twarzy dla kobiet o zdrowej skórze. Sięgnęłam po nią, bo nie miałam pod ręką niczego innego. Niestety nie mogę napisać o niej samych dobrych rzeczy.

Jedyna z niewielu rzeczy dobrych w niej, to niska cena . W moim przypadku maseczka nie dała żadnych rezultatów. Jest dosyć tłusta, ale nie nawilża. Trzeba mieć cierpliwość żeby jej nadmiar wklepać w skórę, choć skóra i tak po niej się świeci.

Jeśli ktoś ma skłonność do trądziku to zdecydowanie nie polecam, bo może natłuścić skórę i zatkać pory co zdecydowanie nie pomoże w walce z dolegliwościami. Na opakowaniu napisane jest że nawilża...dla mnie to bardzo wątpliwe. Zdecydowanie poczujemy że mamy coś na skórze, ale trudno nazwać ogarniające nas uczucie nawilżeniem. Zapach jest nawet przyjemny i nie drażni nozdrzy. Ja mam sucha skórę i nie odczułam ulgi po jej nałożeniu.

Jej plusem to wydajność - bo wysmarować można twarz+szyję+dekolt (ale trzeba potem to wmasować, więc lepiej się zastanówmy nim to zrobimy).

Zalety:

- niska cena

Wady:

- brak efektu nawilżania

Zobacz też:

NASZ TEST: Zabieg głęboko nawilżający na twarz

Więcej o: