Wasze recenzje: Witaminy na wzmocnienie włosów i paznokci

Zestaw witamin Skrzypovita

Recenzję dla znam.to i lulalook.pl napisała cavova

Dotychczas zużyłam dwa opakowania tego preparatu i jestem z niego zadowolona. Kupiłam go głównie po to, żeby wzmocnić włosy i sprawić by nieco szybciej rosły. Zgodnie z obietnicą producenta Skrzypovita bardzo korzystnie wpływa na włosy, są błyszczące i mocniejsze .

Zadziałała także świetnie na moje paznokcie, są po niej mocniejsze i znacznie mniej łamliwe . W porównaniu z dwoma innymi używanymi przeze mnie preparatami opartymi na skrzypie zarówno w przypadku włosów jak i paznokci efekty działania Skrzypovity są bardziej widoczne.

Skrzypovita ma też korzystny wpływ na cerę trądzikową, ale nie jest tu aż tak skuteczna jak w przypadku włosów i paznokci.

Dobrze jest zażywać ją rzeczywiście regularnie, inaczej jakoś szczególnie widocznie nie zadziała. Efekty działania preparatu nie utrzymują się zbyt długo po zakończeniu przyjmowania, zwłaszcza jeśli chodzi o paznokcie.

Cena jest dość przystępna , są inne tańsze preparaty o podobnym składzie, jednak póki co Skrzypovita jest chyba najskuteczniejszym, którego używałam.

Cena:

-  21 zł

Zalety:

- naprawdę świetnie wzmacnia włosy i paznokcie

- przystępna cena

- dość wygodne opakowanie

Wady:

- nieco mniej widoczny wpływ na cerę

- konieczność codziennego zażywania

Zobacz też:

Quiz: Czy wiesz, jak prawidłowo pielęgnować włosy?

Więcej o: