Za którą gwiazdę przebierzesz się w Halloween?

Halloween 2010 zbliża się wielkimi krokami! Nie masz pomysłu na przebranie? Chcesz wyglądać oryginalnie? Przebierz się za którąś z najbardziej "szykownych" gwiazd! Efekt gwarantowany!

Oto nasze propozycje (nikogo nie faworyzujemy, więc w kolejności alfabetycznej) i kieszonkowy przewodnik po halloweenowych metamorfozach - wybór najlepszego przebrania na tegoroczną imprezę Halloween należy do Ciebie!

BEYONCE - kobieta robot

Jak to zrobić?

Potrzebna Ci będzie rycerska zbroja (jeśli takową nie dysponujesz, nie przejmuj się, wystarczy kilka kawałków metalu), dwie sporych rozmiarów poduszki (do umieszczenia na biodrach), sztuczne włosy i wyraz zdziwienia na twarzy. Teraz wystarczy wyjść na parkiet i odważnie odtańczyć indiański taniec plemienny ...

DODA - solar, kicz i przyjaciele

Jak to zrobić?

Przede wszystkim wybierz się do solarium , najlepiej niewyspana. Wyśpisz się na miejscu, masz na to około 2 godzin leżenia na łożku opalającym (jeśli nie jesteś zwolenniczką solarium polecamy opalanie natryskowe). Już teraz udaj się na zakupy - Twój strój musi składać się z tandetnych podróbek najbardziej luksusowych marek (uwaga! pamiętaj, że podróbki są nielegalne). Przygotowując się na imprezę pamiętaj o najważniejszej zasadzie: im krótsze i mniejsze są Twoje ubrania, tym lepiej (dlatego kupuj ciuszki dla dzieci, będzie taniej i bardziej praktycznie).

LADY GAGA - wolna amerykanka

Jak to zrobić?

W tym przypadku wszystkie chwyty są dozwolone. Najważniejszy jest jednak makijaż i fryzura. Musisz wyglądać upiornie - to główna zasada. Żeby osiągnąć ten efekt nie bój się ufryzować włosów w ociekającą krwią siekierę , a oczu pomalować węglem z kominka. Pamiętaj też o stroju - najlepszym wyborem będzie firanka z kuchni Twojej mamy (koniecznie kup mamie nową).

MADONNA - powabna kulturystka

Jak to zrobić?

To jedno z najtrudniejszych przebrań na Halloween. Masę mięśniową potrzebną do tej stylizacji buduje się miesiącami. Na szczęście na wszystko jest sposób. Proponujemy końską dawkę sterydowych anabolików (oczywiście tych nielegalnych), które nie tylko upodobnią Twoją figurę do męskiej, ale też nadadzą Twojej twarzy pożądany zarost . Teraz pozostaje tylko założyć mocno wycięte, bardzo kolorowe body i jesteś gotowa!

MARIAH CAREY - (seks)bomba

Jak to zrobić?

Przydałoby się kilka operacji plastycznych, ale z braku czasu i ograniczonych środków finansowych, proponujemy wersję budżetową. Stanik wypchaj skarpetami (nawet jeśli nosisz miseczkę F i tak MUSISZ powiekszyć biust), a skórę twarzy naciągnij i przyklej plastrami u nasady włosów (uwaga! może boleć). Z szafy młodszej siostry wyciągnij ubrania, z których zdążyła już wyrosnąć. Tuż przed imprezą wypożycz od znajomych psa (im mniejszy, tym lepszy). Nie musisz wiedzieć, jak się wabi , ważne, że całą imprezę będziesz trzymać go na rękach i całować.

RIHANNA - wampir wcielony

Jak to zrobić?

Przede wszystkim udaj się do fryzjera i poproś, żeby z zamkniętymi oczami , lewą ręką (upewnij się, że jest praworęczny, inaczej może nie udać się osiągnąć pożądanego efektu) obciął i pofarbował ci włosy. Tuż przed imprezą wyjmij z szafy wszystkie swoje ubrania i biżuterię, a następnie poproś bliską osobę, żeby pomogła Ci to wszytko założyć. Pamiętaj - nawet jedna bransoletka nie może się zmarnować! Dla wzmocnienia efektu możesz oplątać się drutem kolczastym...

Barbara Łubko (autor nie wstydzi się podpisać;))

Za kogo przebierzesz się na tegoroczne Halloween?
Więcej o: