Zabieg antycellulitowy z wykorzystaniem podczerwieni

Przedstawiamy zabieg ujędrniająco-antycellulitowy zalecany kobietom po ciąży oraz osobom, które przeszły diety odchudzające. Jego celem jest wymodelowanie sylwetki i poprawa jędrności skóry.

Coffee, Cinnamon & Orange Body Wrap - Zabieg Antycellulitowo - Ujędrniający z Peelingiem

Egzotyczna terapia antycellulitowa z peelingiem i specjalistyczną maską poprawiającą wygląd i jędrność skóry oraz kontury ciała. Bioaktywne ekstrakty roślinne i esensjonalne olejki wspomagają cyrkulację i redukują obrzęki, a także głęboko oczyszczają organizm. Dodatkowo zabieg głęboko nawilża i silnie wzbogaca skórę oraz rozjaśnia jej koloryt.

Zabieg polega na wykonaniu peelingu całego ciała i nałożeniu maski poprawiającej spalanie tłuszczu . Następnie ciało zostaje owinięte folią i poddane działaniu Body Shaping.

*Body Shaping to system głębokiej penetracji promieni podczerwieni. Wykorzystuje naturalne promieniowanie cieplne, bardzo korzystne dla człowieka, o długości fal zbliżonej do tej jaką sami emitujemy. Penetruje ono skórę do głębokości ponad 4 centymetrów , powodując silne rozgrzanie tkanek.

Pod wpływem ciepła naczynia krwionośne i limfatyczne ulegają rozszerzeniu, dzięki czemu następuje zwiększony przepływ krwi i limfy. Powoduje to lepsze odżywienie i dotlenione tkanek, stymuluje przemianę materii i usuwanie toksyn z organizmu.

Przemiana materii w strefach opornych zostaje zwiększona i rozpoczyna się proces utraty tłuszczu - spalanie od 900 do 2400 kalorii podczas 30 minutowej sesji . Dobrze ukrwione włókna podskórne pomagają w spalaniu tłuszczu, który poprzez układ krwionośny jest transportowany do wątroby. Jest to punkt wyjścia umożliwiający zrzucenie zbędnych kilogramów i pozbycie się cellulitu.

Już po pierwszym zabiegu odczuwalna jest znaczna poprawa. Aby uzyskać optymalny efekt i szybki rezultat zalecany jest cykl 10 zabiegów, jeden do trzech na tydzień. 

Cena: 320 zł

Zabieg dostępny w Ambasadzie Urody w Warszawie.

Zobacz też:

Antycellulitowy masaż bańką chińską

Więcej o: