18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Wpadki: Beyonce pokazała za dużo!

Czy gwiazda chciała zwrócić na siebie uwagę czy po prostu nikt nie nauczył jej elegancko wysiadać z samochodu?

Beyonce to gwiazda numer jeden zarówno na amerykańskiej, jak i światowej scenie muzycznej. Czy naprawdę musi posługiwać się tanimi chwytami, które mogą zapewnić jej miejsce na pierwszych stronach brukowców? Na pewno nie. Beyonce nie jest też typem kontrowersyjnej celebrytki w stylu Paris Hilton , która znajduje przyjemność w opowiadaniu i pokazywaniu najbardziej intymnych momentów ze swojego życia. Wystarczy przytoczyć jej tajemniczy ślub z Jayem-Z - żadnemu paparazzi nie udało się sfotografować nawet rąbka ślubnej kreacji. 

W przypadku tej wpadki Bee zawinił brak modowej wyobraźni. Podczas pobytu w Londynie piosenkarka postanowiła wybrać się do klubu. Założyła ultrakrótką sukienkę , która od początku sprawiała jej kłopot (Beyonce starała się zasłonić uda kurteczką).

eastnews

Niestety, wysiadając z samochodu gwieździe nie udało się poskromić imprezowej kreacji !

eastnews

Beyonce zasłaniała się kurteczką, ale nie do końca jej to wyszło. Paparazzi udało się sfotografować jej krocze... Na szczęście miała na sobie majtki. Beyonce zasłaniała się kurteczką, ale nie do końca jej to wyszło. Paparazzi udało się sfotografować jej krocze... Na szczęście miała na sobie majtki.  eastnews

Britney Spears nie wie, co jest modne

Więcej o: