Coco Rocha stworzy własną linię odzieżową

Coco Rocha ogłosiła, że zamierza zajmować się projektowaniem odzieży i poprosiła fanów o wymyślenie nazwy dla jej marki.

Młoda, piękna, ale kto by pomyślał, że ta modelka zajdzie tak daleko ? Po tym, jak stała się rozpoznawalna nie tylko dzięki twarzy, ale i nazwisku Coco Rocha zrezygnowała z modelingu, by zająć się dziennikarstwem, prowadzeniem bloga Oh So Coco i przeprowadzaniem wywiadów dla stacji E! . Teraz zamierza stworzyć własną linię odzieży .

ohsococo.blogspot.com Coco Rocha blogohsococo.blogspot.com Coco Rocha blog ohsococo.blogspot.com

Oglądając filmiki Coco odnosi się wrażenie, że jest bardzo sympatyczną osobą. Ma też świetny zmysł zjednywania ludzi, także w sieci. Zamiast zatrudnić PRowca postanowiła sama zadbać o swój wizerunek i promocję . Stworzyła bloga na którym opisuje swoje życie i ciekawostki ze świata mody. Ma też kanał youtube z filmikami. Korzysta z tego, że jest rozpoznawalna a co najważniejsze umie wykorzystać możliwości jakie daje Internet. W dodatku Coco jest pracowita i szanuje swoich fanów. Na jej blogu regularnie, co kilka dni pojawiają się wpisy, a to bardzo ważne.

ohsococo.blogspot.com Coco Rocha blogohsococo.blogspot.com Coco Rocha blog ohsococo.blogspot.com

Modelka doskonale wiedziała, jak wywołać szum . Nagrała filmik z ogłoszeniem, że postanowiła zająć się projektowaniem i zwróciła się z prośbą do oglądających, by pomogli jej wymyślić nazwę marki . Internauci wykazali się kreatywnością. Padło wiele propozycji m.in: Coco Rochanel, Choco, Roco, So Coco, Rocha, Coco Couture i inne. Fani modelki poczuli się docenieni, że sława liczy się z ich zdaniem.Genialnym posunięciem było podanie informacji w formie wideo, bo można je przesyłać w niezmienionej formie i każdy zainteresowany może je łatwo wkleić na swoją stronę. Zupełnie inaczej jest ze zwykłą, tekstową informacją PRową, którą można dowolnie modyfikować. Błyskotliwe !

Czytaj w Znam.to: Rewelacyjny i godny polecenia!

Więcej o: