Pogrubiające tusze do rzęs: zestawienie

Prezentujemy zestawienie 11 propozycji najpopularniejszych maskar intensywnie pogrubiających rzęsy, dostępnych w polskich drogeriach i perfumeriach.

1. Maybelline Volume Express, Tusz pogrubiający 3x, ok. 22 zł

Zawiera unikalny kompleks składników znacznie pogrubiający rzęsy. Wzbogacony o delikatne, roślinne woski, które skutecznie odżywiają rzęsy, pozostawiając je w dobrej kondycji. Opatentowana szczoteczka nie pozostawia grudek. Nie skleja rzęs.

2. L'Oreal Volume Shocking, Dwufazowy tusz do rzęs zwiększający objętość, ok. 45 zł

Tusz zwiększający objętość z bazą i czarnym koloryzatorem w dwustopniowej aplikacji. Efekt wyrazistych oczu i pięknie ultra pogrubionych rzęs. Konstruktor objętości bez sklejania rzęs.

3. Max Factor 2000 Calorie, ok. 33 zł

Klasyka wśród tuszy - 2000 Calorie Dramatic Look - to tusz do zdecydowanego makijażu. Super pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się widocznie grubsze.

4. Pupa Diva's Lashes, ok. 60 zł

Mascara o podwójnym działaniu: maksymalne pogrubienie & zwiększona objętość. Kombinacja wosków oraz modelujących składników: natychmiastowa zmiana objętości rzęs bez pozostawiania grudek. Mikrogranulki czarnej celulozy pozwalają na maksymalne pogrubienie rzęs.

5. Artdeco Ultra Volume Mascara, ok. 65 zł

Idealna do uzyskania efektu grubych rzęs. Nowa, gruba szczoteczka ułatwia nakładanie tuszu, nie skleja rzęs. Nadaje intensywny kolor.

6. Deborah Mascara Volume Sprint , ok. 34 zł

Mascara mocno zwiększająca objętość rzęs dokładnie dociera do każdej z rzęs, jednocześnie je podkreślając. Sprawia że stają się mocne i sprężyste. Nie skleja rzęs nie rozmazuje się, nie podrażnia oczu.

7. Bourjois Volume Glamour, ok. 39 zł

Klasyczna maskara pogrubiająca, bijąca rekordy sprzedaży. Rzęsy pogrubione, wydłużone i rozczesane.

8. Estee Lauder MagnaScopic, ok. 120 zł

Tusz maksymalnie pogrubiający rzęsy. 

9. Guerlain Maxi Lash Extreme Volume Mascara, ok. 117 zł

Zwiększa objętość rzęs i idealnie je rozdziela. Specjalna szczoteczka stworzona z nakładających się kolejno nylonowych włókien, które rozczesują i oddzielają rzęsy od siebie.

10. Dior Diorshow, ok. 119 zł

Tusz do rzęs intensywnie wydłużający, pogrubiający i podkręcający rzęsy. Jest trwały, nie osypuje się, równomiernie rozprowadza na rzęsach. Stworzony z myślą o "mocnym" makijażu, w stylu glamour.

11. Lancome Hypnose, ok. 130 zł

Objętość rzęs może zwiększyć się nawet sześciokrotnie. Formuła oparta na połączeniu delikatnych, miękkich wosków z systemem polimerów. Opatentowana szczoteczka składa się z 1000 włosków, które z niezwykłą dokładnością oddzielają rzęsy, rozkładając równomiernie tusz, nie sklejając rzęs. 

alat

Zobacz też:

Jak zagęścić cienkie, zbyt jasne lub nierówne brwi?

Czytaj w Znam.to: Dobre pogrubienie

Więcej o: