Marka Bobbi Brown świętuje wejście na polski rynek

Polskie gwiazdy tłumnie przybyły na oficjalną premierę kosmetycznej marki Bobbi Brown!

Marka kosmetyczna Bobbi Brown pojawiła się na rynku we wczesnych latach 90. Wtedy Bobbi, doskonała wizażystka wprowadziła własną linię kosmetyków, która dostępna była sklepie w Bergdorf Goodman w Nowym Jorku. Linia ta składała się jedynie z 10 pomadek opartych na kolorze brązowym, jednak mieszając je można było uzyskać nieograniczoną ilość odcieni. Linia zyskała wielu zwolenników, początkowo wśród specjalistów od urody i mody , a następnie wśród zwykłych kobiet. Kariera Bobbi Brown zaczęła nabierać tempa. Obecnie, kosmetyki Bobbi Brown dostępne są w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Afryce.

W listopadzie bieżącego roku miała miejsce premiera marki na polskim rynku. Gościem specjalnym imprezy był Eduardo Ferreira , dyrektor artystyczny i główny wizażysta marki, który współpracował z Bobbi Brown przy nowojorskich Fashion Week'ach (pokazy Charles Nolan, Brian Reyes, Tory Birch, Jo Mendell), oraz Valencia Fashion Week (Hannibal Laguna i Alex Vidal). Niejedna z obecnych na imprezie gwiazd, z fascynacją obserwowała interesujący pokaz wizażu, prowadzony przez samego mistrza. Bobbi Brown to nie tylko kosmetyki, ale też wyjątkowe podejście do klientek, które opiera się na edukacji! Dewiza marki brzmi:

Kiedy kobieta przychodzi na stoisko Bobbi Brown otrzymuje nie tylko makijaż, ale przede wszystkim lekcję makijażu. Oferujemy kobietom wiedzę i produkty, dzięki którym będą wyglądać i czuć się wspaniale".

Kosmetyki Bobbi Brown dostępne są w trzech sklepach sieci perfumerii Douglas (Warszawa - Złote Tarasy, Galeria Mokotów; od 9 grudnia Poznań - Stary Browar).

Sprawdź ceny produktów marki Bobbi Brown na Groszki.pl

Czytaj w Znam.to: Natychmiastowa ulga dla podrażnionej skóry

Więcej o: