Czy założyłabyś gorset na ubranie?

Gorset to ostatnio częsty wybór gwiazd. Jego wyszczuplające możliwości sprawiają, że każda figura zyskuje na atrakcyjności.

Mariah Carey wybrała klasyczną sukienką Herve Leger by Max Azria z gorsetowym elementem. Dzięki temu jej sylwetka nabrała lekkości. Lindsay Lohan i Leona Lewis postawiły na bardziej odważny i popularny ostatnio modowy wybór - gorset założyły bezpośrednio na ubranie. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku sukienek, które ze względu na odrobinę za duży rozmiar chowałaś na dnie szafy. Gorset nada Twojej figurze doskonałych proporcji i jednocześnie zamaskuje nadmiar materiału.

Leona Lewis w gorsecieLeona Lewis w gorsecie fot. AP Photo/Christian Charisius/ AP/Chris Pizzello

Zbliżający się wielkimi krokami Sylwester i karnawał to doskonałe usprawiedliwienia dla zwariowanych ubraniowych zakupów. Jeśli do tej pory nie pozwalałaś sobie na takie wydatki ("przecież nigdy tego nie założę" ), teraz jest doskonały czas na odrobinę szaleństwa! W złotym gorsecie na pewno wzbudzisz sensację na sylwestrowej imprezie .

GorsetGorset fot. topshop.com/newlook/com

Czarna bluzka z gorsetową wstawką i baskinką, Topshop, 35 funtów; gorset w kratkę, New Look, 30 funtów; złoty gorset, Topshop, 25 funtów.

Czy założyłabyś takie buty?

Więcej o: