Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Natasza Urbańska!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Nataszy Urbańskiej podczas konferencji Pampers.

Podsumowanie:

90% dobrego stylu / 10% kiczu

Natasza wybrała klasyczne ubrania utrzymane w jednym kolorze. Swoją skromną stylizację podkręciła trendową opaską i botkami kultowej marki Christian Louboutin . Cały strój jest w pełni poprawny i zasługuje na "uczciwą" piątkę. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie znaleźli kilku wad. Przede wszystkim duet legginsy i skarpetki zasługuje na wielkiego minusa. Co jeszcze razi w tej stylizacji? Czerń, czerń i jeszcze raz czerń... czyżby Natasza chciała zaprezentować nam swoje samopoczucie po przegranej w "Tańcu z Gwiazdami" ...

Negral/Lula.pl

Oceniamy stylizacje gwiazd - Ewa Szabatin

Podsumowanie:

30% dobrego stylu / 70% kiczu

Edyta znana jest z doskonałych kreacji, które zawsze doskonale podkreślają atuty jej sylwetki. Styl gwiazdy jest ugruntowany i charakterystyczny, oparty na najnowszych trendach . Niestety tym razem stylizacja Edyty nas zawiodła - całość zniszczyły spodnie i niefortunnie dobrane niezabudowane szpilki.

Zobacz także:

Zobacz poprz ednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

Jak oceniasz stylizację Nataszy Urbańskiej?
Więcej o: