Rzęsy jak firanki w mgnieniu oka

W polskich salonach pojawiła się nowa, ekspresowa metoda profesjonalnego przedłużania i pogrubiana rzęs. Zabieg trwa jedynie 20 minut.

Sylwestrowa stylizacja rzęs... w mgnieniu oka

Specjaliści Nouveau Lashes radzą co zrobić, żeby w tę wyjątkową, ostatnią noc w roku czuć się piękne i wyglądać olśniewająco . Tym z nas, które pragną zaskoczyć modną oprawą spojrzenia - zarówno podczas wielkiego balu jak i w czasie imprezy u znajomych, proponują nową, błyskawiczną metodę przedłużania i pogrubiania rzęs Blink & Go .

"To rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu na długie zabiegi upiększające, a chcą szybko zmienić swój image lub poszukują pomysłu na błyskawiczną metamorfozę."

Aplikacja rzęs tą metodą jest bardzo szybka. Pozwala w ciągu 20 minut stworzyć ciekawą stylizację oczu - nadać spojrzeniu wyrazistości i podkreślić jego oprawę. Można dowolnie dobrać grubość oraz długość aplikowanych rzęs, a także ich kolor.

Magiczną oprawę oczu stworzymy stosując rzęsy klasycznie czarne lub ekstrawagancko kolorowe, które będą idealne na specjalną okazję. Po założeniu rzęs nie jest już konieczne stosowanie maskary .

Dla uzyskania spektakularnego efektu wystarczy krótka wizyta u kosmetyczki lub fryzjera (na stronie www.biarbeauty.com można sprawdzić, w których salonach dostępna jest ta metoda).

Efekt utrzymuje się 2 tygodnie - po tym czasie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała aplikację.

Cena aplikacji: od 190 do 360 zł (w zależności od miasta i salonu)

Zobacz też:

Sylwestrowy makijaż z odrobiną szaleństwa

Więcej o: