Christmas Fashion Party Gosi Baczyńskiej z przyjaciółmi

19 grudnia w warszawskim atelier Gosi Baczyńskiej odbył się pokaz kolekcji karnawałowych, w którym swoje kolekcje oprócz gospodyni zaprezentowali też Tomasz Ossoliński i Dawid Woliński.

Jak widać w polskiej modzie nie ma konkurencji tylko przyjaźń. Trójka projektantów postanowiła wspólnie zaprezentować swoje kolekcje. Ten wyjątkowy wieczór odbył się w przepięknym atelier Gosi Baczyńskiej . W industrialnym wnętrzu, które wypełniają antyki z lat 20. modelki i modele zaprezentowali stroje na karnawał. Mecenasem wydarzenia była marka YES , która wspiera rozwój sztuki oraz promuje wydarzenia artystyczne i modowe.

Christmas Fashion Party Gosia Baczyńska z przyjaciółmiChristmas Fashion Party Gosia Baczyńska z przyjaciółmi fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

W kolekcji Gosi Baczyńskiej pojawiły się cekiny , tiul oraz piękne materiały , jak tkanina imitująca skórę węgorza. Niezwykłe wrażenie zrobiła kreacja z ręcznie klejonych piór , którą szyto ponad 4 miesiące .

Christmas Fashion Party Gosia Baczyńska z przyjaciółmiChristmas Fashion Party Gosia Baczyńska z przyjaciółmi fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Zbliża się czas karnawałowych szaleństw , warto więc przejrzeć szafę i przygotować różne zestawienia na specjalne wyjścia, by za każdym razem zachwycać i czarować. Kreacje Gosi Baczyńskiej na pewno do tego zachęcają.

Więcej o: