adidas Originals Star Wars sneakers

Star Wars to kultowe dzieło nie dziwi więc niesłabnąca popularność gadżetów inspirowanych filmem. Po H&M przyszedł czas na firmę adidas, która stworzyła kolekcję adidas Originals Star Wars sneakers.

Marka adidas postanowiła wypuścić kolejną limitowaną kolekcję. Linia adidas Originals jest najmodniejszą i najodważniejszą ze wszystkich grup projektowych marki. Do współpracy zapraszani są utalentowani projektanci, którzy udowadniają, że moda i sport doskonale ze sobą współgrają . Teraz niemiecka firma postawiła na kultowy film Gwiezdne Wojny , by udowodnić, że jej projektanci potrafią przenieść na ubrania i dodatki klimat jednego z najpopularniejszych filmów ubiegłego stulecia.

kolekcja adidas Originals Star Warskolekcja adidas Originals Star Wars fot. mat. prasowe Star Wars

Kolekcja została podzielona na trzy grupy . W jednej znajdą się projekty inspirowane najważniejszymi momentami i bohaterami z sagi Star Wars. Będzie obejmować 5 modeli butów, dwa T-shirty i top Superstar Track. W drugiej znajdą się sneakersy oraz dwie koszulki zainspirowane maszynami z filmu. Podczas projektowania tej grupy obuwia twórcy starali się oddać hołd maszynom lotniczym , jak i lądowym obu stron - czarnej i jasnej stronie mocy. W ostatniej paczce znajdą się modele inspirowane m. in. Darthem Vaderem, Szturmowcami i księżniczką Leią.

Kolekcja będzie dostępna we wszystkich sklepach adidas Originals i u innych, wyselekcjonowanych dostawców już w styczniu.

kolekcja adidas Originals Star Warskolekcja adidas Originals Star Wars fot. mat. prasowe Star Wars

Najbardziej podoba mi się model:
Więcej o: