Wasze recenzje: Podkład kryjący o przedłużonej trwałości

Podkład Revlon Colorstay z Softflex.

Recenzję w serwisie znam.to zamieściła romanticide :

A co będziemy się oszukiwać, powiem od razu - Revlon "ColorStay" to najlepszy podkład, jakiego używałam. Do tej pory znalazłam w nim tylko dwie, maleńkie wady - jedną z nich jest cena. W końcu nie każdego stać na zakup kosmetyku za blisko 70 zł (Super- Pharm) - można także polować na Allegro, wtedy za podkład (wraz z przesyłką) zapłacimy ok. 40 zł. Jeśli ktoś nie boi się serwisów aukcyjnych - być może warto spróbować.

Dodam także, że ColorStay występuje w wielu gamach kolorystycznych - żadna z nas nie powinna więc mieć problemu z doborem odpowiedniego odcienia. Mnie osobiście przyszło to dość łatwo, mimo, iż mam jasną cerę i zaczynałam odnosić wrażenie, że producenci podkładów nie uwzględnili osób o mojej karnacji jako swoich potencjalnych klientów. :) Co więcej, podkłady zostały podzielone na dwie grupy, idealne dla różnych typów cery:

- dla mieszanej i tłustej (filtr SPF 6)

- suchej, normalnej (SPF 15)

Czyż to nie idealnie? Nie dość, że podkłady te zostały stworzone z myślą o różnych typach skóry , to na dodatek zawierają flitry - chroniąc nas tym samym przed szkodliwym promieniowaniem. Niby SPF 30 to nie jest, ale zawsze coś ;)

ColorStay znajdziemy w małej, szklanej buteleczce. Idealnej np. do damskiej torebki. Po odkręceniu korka, przez - dość sporej wielkości - otwór na nasz palec wylewa się podkład o przyjemnej, aksamitnej konsystencji. Niestety, sposób aplikacji kosmetyku to moim zdaniem druga, choć mało znacząca (w porównaniu do jego zasług) wada. Nie jesteśmy bowiem w stanie odpowiednio dozować kremowego podkładu, raz na naszą dłoń może wylać się za duża jego ilość, raz - za mała.

Nakładanie podkładu na twarz to naprawdę przyjemność. Kremowy, aksamitny, dobrze rozprowadzający się po naszej buźce. Nie tworzy efektu maski , doskonale "wtapia się" w skórę. Róż tej samej firmy - który także został przeze mnie opisany na tym serwisie - doskonale z nim współpracuje. Co więcej, ColorStay jest naprawdę bardzo trwałym kosmetykiem - makijaż w ogóle nie wymaga poprawy . Nie wysusza mojej skóry, kryje wszelkie niedoskonałości, doskonale matuje.

Cena: ok. 70 zł.

Zalety :

- duża gama kolorów. - stworzony do różnych typów cery. - zawiera filtr SPF. - opakowanie - mała, szklana buteleczka. - aksamitna konsystencja. - nie wysusza. - nie tworzy efektu maski. - matuje. - kryje niedoskonałości. - skóra twarzy pozostaje gładka. - dobrze współpracuje z różem tej samej firmy. - bardzo trwały! :)

Wady :

- cena. - aplikacja nie została nam ułatwiona.

Zobacz też:

Wasze recenzje: Podkład korygujący

Więcej o: