Trendy: Makijaże z mediolańskich pokazów na wiosnę/lato 2010

Rewolucji w porównaniu do propozycji ostatniego sezonu nie ma, ale wyraźnie wyłania się klika głównych trendów, m.in. nadal modna czerwona szminka plus rozjaśnione brwi oraz wielki powrót nude look.

Propozycje w wybiegów na wiosnę i lato 2010 zaprezentowane podczas Milan Fashion Week są poniekąd kontynuacją trendów ostatniego sezonu. Karminowe usta nadal będą modne, nie zobaczymy natomiast akcentów gotyckich oraz szminek w ciemnych brązach i czerni. Wygląda na to, że bronzery wracają do łask, ale w sezonie letnim nie może być przecież inaczej. U kilku projektantów pojawiły się ponownie rozjaśnione brwi w towarzystwie wspomnianej już czerwonej szminki oraz oka niemal pozbawionego makijażu.

Ponadto, wyjątkowo zauważalny jest też konkurencyjny trend - makijaż typu nude look w różnych wersjach - od niemal niewidocznego po wyraźnie zaakcentowane oko . Usta obowiązkowo blade , co spodobało nam się najbardziej. Tego rodzaju makijaże - delikatne, i bardzo kobiece stanowiły przeważającą część propozycji zaprezentowanych podczas pokazów w Mediolanie.

alat

Zobacz też:

Triki w makijażu: apikacja różu na policzki

Czytaj w Znam.to: Seksowne mydełko na wesoło :)

Więcej o: