Odprężający masaż zimnymi i gorącymi kamieniami

Przedstawiamy masaż relaksujący, wykonywany przy użyciu kamieni marmurowych i gorących - bazaltowych. W sam raz na zimowy wieczór.

Terapia La Stone to harmonijne połączenie rozmaitych techniki masażu z rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi i zimnymi marmurowymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie oraz zmęczenie mięśni i stawów, wspomaga ich regenerację.

Zwiększa metabolizm komórkowy, oczyszczając ciało z toksyn. Równoważy czakry - centra energetyczne (blokady w przepływie energii w czakrach, a także jej nadmiar prowadzą do zachwiania równowagi w człowieku jako całości i mogą być przyczyną chorób psychosomatycznych oraz złego samopoczucia).

Zabieg polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym (bez energii), prowadzącym mało aktywny fizycznie tryb życia, ale także po dużej aktywności - przetrenowaniu (napięte, bolące mięśnie).

Znakomity dla osób chcących poznać zaskakujące odczucia na innym poziomie niż w masażu klasycznym i dla tych, dla których ważna jest równowaga fizyczna i duchowa , gwarantująca zdrowie, dobre samopoczucie i promienny wygląd.

Terapia trwa 1,5 godziny. Po zabiegu zalecany jest dodatkowy 15-minutowy odpoczynek.

Cena: 230 zł.

Masaż dostępny w Instytucie Dermika Salon&Spa w Warszawie.

alat

Zobacz też:

Wnętrza SPA: błogi relaks w luksusowym otoczeniu

Więcej o: