Wasze recenzje: Płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż - Uniwersalny płyn do demakijażu oczu

Recenzję w serwisie znam.to zamieściła glupotka

"Dzięki niemu możesz wyglądać jak miś koala..."

Ponieważ nie używam kosmetyków wodoodpornych, ale nie lubię zmywać makijażu tylko żelem do mycia buzi, postanowiłam zaopatrzyć się w niedrogi płyn do demakijażu. Padło na tani produkt firmy Ziaja o nazwie De-makijaż uniwersalny. Wg opisu na opakowaniu miał on delikatnie i skutecznie usuwać makijaż. Niestety w ogóle tego nie robi.

Chociaż nie używam tuszu wodoodpornego, nie byłam w stanie zmyć tym płynem nawet zwykłej maskary. Tusz owszem zszedł z rzęs, ale niestety został na skórze i w żaden sposób nie dało się go usunąć jak tylko żelem do bycia buzi.

Wyglądałam jak miś panda z dwoma  czarnymi łatami wokół oczu. Byłam cała brudna, a wacik, którym starałam się usunąć makijaż był prawie czysty. Pomyślałam, że może tusz, którego używam jest zbyt dobry dla tak takiego płynu, więc poprosiłam siostrę by ona spróbowała go użyć i zmyć swój delikatny makijaż (rzęsy miała pomalowane jakimś zwykłym tuszem z Oriflame). Ona co prawda nie wyglądała jak miś panda, bo nie miała aż tyle tuszu na rzęsach, ale również miała problemy ze zmyciem makijażu - w ogóle ze starciem kosmetyków z oczu.

Nieskuteczne działanie to niestety nie jedyna wada tego produktu. Jestem osobą o dość wrażliwych oczach i po użyciu tego płynu, chociaż bardzo starałam się, żeby nie dostał się pod powieki, miałam bardzo podrażnione oczy i zaczerwienioną skórę wokół nich. Siostra, która nie ma tak wrażliwych oczu, także narzekała, że płyn ją podrażnia. Niestety, chociaż płyn jest tani, nie warto go kupować.

Cena: 4,5 zł

Zalety :

- niska cena

Wady :

- nie usuwa makijażu - strasznie brudzi ścieranym tuszem - podrażnia oczy i skórę wokół nich ? Zobacz też:

W roli głównej: płyny micelarne

Więcej o: