Vivienne Westwood zrobiła suknie z tapet

Angielska projektantka może zainspirować studentów projektowania odzieży, którzy na pierwszym roku wykonują projekty z papieru. Vivienne Westwoood zrobiła suknie z tapet.

Pisaliśmy już o współpracy Vivienne Westwood z firmą Cole & Son . Projektantka zaprojektowała kolekcję tapet zainspirowaną wzorami z jej dawnych kolekcji. W sieci pojawiły się zdjęcia wzorów, jednak Brytyjka postanowiła zadbać o promocję, która będzie bardziej w jej stylu. Zamiast prezentować wytapetowane wnętrza projektantka postanowiła połączyć swój zawód z nietypowym produktem i stworzyła stroje z tapet .

Vivienne Westwood sukienki z tapetVivienne Westwood sukienki z tapet fot. mat. prasowe

Patrząc na zdjęcia pomyślałam o wszystkich studentach projektowania mody , którzy "męczą" się z papierowymi wykrojami, by zaliczyć pierwszy rok. Niektórzy z zamiłowaniem tworzą misterne suknie a inni marzą tylko o tym, by mieć to za sobą. Myślę, że warto zainspirować się Vivienne , która udowadnia, że nawet z tapety może powstać naprawdę ładny strój Zwróćcie uwagę na narzutkę ze zdjęcia powyżej z "podszewką" w kratkę czy sukienkę z "koronkowym" dołem - świetne!

Vivienne Westwood sukienki z tapetVivienne Westwood sukienki z tapet fot. mat. prasowe

Vivienne Westwood zaprojektowała tapety

Czytaj w Znam.to: Marchewkowa rewolucja dla Twoich włosów

Więcej o: