Duet z Rodarte projektuje dla mężczyzn

Ostatnio szum wokół sióstr Mulleavy nie ustaje. Najpierw stworzyły świetną kolekcję dla sieci Target, a teraz postanowiły projektować dla mężczyzn.

Pierwsze męskie projekty z logo Rodarte pojawiły sie już w sklepie internetowym Opening Ceremony. Linia 4 swetrów nazwana została "Brodarte ". Dwa tradycyjne i dwa rozpinane swetry zrobione zostały z mieszanki wełen, głównie z moheru . Dzięki temu, że zostały ręcznie wykonane nie znajdziecie dwóch identycznych modeli.

Rodarte kolekcja męskaRodarte kolekcja męska www.openingceremony.us

Swetry wyglądają, jakby zrobione były przez niewprawionego artystę. Gdzieniegdzie można znaleźć dziury , ściegi są nierówne, a plamy kolorystyczne niezaplanowane, dzięki czemu idealnie wpisują się w styl wagabundów . Wracają ubrania grunge a dziury, postrzępione i niewykończone ubrania królują na ulicach a dzięki siostrom Mulleavy znajdą się także w męskich szafach. Swetry kosztują 2760 dolarów.

Rodarte kolekcja męskaRodarte kolekcja męska www.openingceremony.us

Czy takie swetry znajdą kupców? Czy spodobają się równie mocno mężczyznom, jak kobietom? Wielbiciele spokojniejszych projektów nie mają się jednak czego obawiać, bo w internetowym sklepie Opening Ceremony znaleźliśmy bluzę Rodarte , która zachwyca prostotą. Biała, klasyczna bluza ozdobiona jest zdjęciem , które zrobił David Armstrong. To doskonałe połączenie artyzmu Rodarte z wygodą. Kosztuje 210 dolarów.

Rodarte kolekcja męskaRodarte kolekcja męska www.openingceremony.us

Rzeczy można kupić w internetowym sklepie Opening Ceremony .

Czytaj w Znam.to: Nie będzie polskiego Vichy...

Więcej o: