Joanna Horodyńska dla Gatta - znamy ceny!

Moda na gwiazdorskie kolekcje wreszcie dotarła do Polski! Co na wiosnę przygotowała dla nas jedna z najbardziej cenionych polskich stylistek?

Joannahorodynskagatta to kolekcja dla nowoczesnej romantyczki, współczesnej dziewczyny z marzeniami o niebieskich migdałach, która raz stąpa mocno po ziemi, jest niezależna i pewna siebie, czuje siłę działania a raz jest krucha, delikatna i zagubiona... w codzienności.

Stylistkę przy tworzeniu autorskiej kolekcji zainspirował surowy minimalizm , który jednak przełamują delikatne pudrowe barwy i lekkość materiałów. Nam szczególnie podobają się marszczenia i "warstwowość" materiałów. Wykorzystanie tych efektów daje wrażenie lekkości i zwiewności.

W kolekcji Joanny Horodyńskiej dla Gatty , która pojawi się w sklepach już w marcu znajdziemy kilka charakterystycznych elementów. Bluzka, sukienka marszczona blisko ciała, sukienka tunika, spódnica, legginsy, występują w różnych wersjach kolorystycznych , baza kolorów to pudrowy róż, niebieska szarość, krystaliczna szarość, beż i czerń. Bluza zaś, jako element wspólny, została zaprojektowana w szarości z różowo-pudrowymi detalami.

Joanna Horodyńska dla GattaJoanna Horodyńska dla Gatta materiały prasowe

Poniżej prezentujemy orientacyjne ceny poszczególnych elementów kolekcji:

. sukienka na jedno ramię - evening wave 179,90zł

. sukienka tuba, marszczona - fresh to impress 139,90zł

. bluzka z marszczeniami dzianina - marlin's smile - 139,90zł

. bluzka tuba - lolly pop 79,90 zł

. spódnica - rollercoster - 199,90zł

. bluza(kurtka) - sky coat - 299 zł

. legginsy - leggy mood - 69,90zł

Dodatki według Joanny Horodyńskiej

Czytaj w Znam.to: Doskonały kosmetyk wygładzający napuszone włosy

Więcej o: