adidas Originals - Star Wars collection WIDEO

Firma adidas wie, jak przyciągnąć uwagę. Jednym z elementów kampanii reklamowej nowej serii Star Wars Colecttion jest doskonałe wideo.

Marka adidas sprowadza "Gwiezdne Wojny " na ulice. Kolekcja pojawiła się już w sklepach i chociaż nie wszystkie modele zachwycają , to niewątpliwie na większość znajdą się nabywcy. Wielu na pewno skłoni do tego sprytnie przeprowadzona kampania promocyjna . Oprócz tradycyjnych metod promocji postanowiono wykorzystać Internet i wideo. Nakręcono 60-sekundowy filmik, który umieszczony został na youtube.com, dzięki czemu można przesyłać go e-mailem, oglądać dowolną ilość razy i komentować. Wideo przyciąga uwagę i choć to jedynie krótka prezentacja, to niewątpliwie warta uwagi. Nie jest to typowa reklama, raczej przypomina zwiastun filmu , zwłaszcza że wystąpili w nim: Snoop Dogg, David Beckham, Calle 13, DJ Neil Armstrong i Daft Punk.

Internetowa reklamówka to doskonały sposób na promocję i przypomnienie o nowej kolekcji. Zamiast płacić za czas antenowy można udostępnić filmik konsumentom poprzez wrzucenie go do Internetu. Proste i skuteczne. Firma adidas mimo 60-letniej tradycji udowadnia, że jest nowoczesna .

adidas originals - Star Wars Collection

adidas Originals Star Wars sneakers - kolekcja i galeria

Czytaj w Znam.to: Poczuj się jak gwiazda!

Więcej o: