Makijaż w stylu Agnieszki Chylińskiej

Inspiracja makijażem Agnieszki Chylińskiej - gwiazdy, która przeszła ogromną przemianę w stronę kobiecości.

Agnieszka Chylińska przechodzi teraz ciężki psychicznie okres. Publika krytykuje ją za niezgodność zachowania z zasadami, których do tej pory przestrzegała i które z pasją propagowała. Jest w tym jeden plus - jej wygląd . Aga ma rewelacyjne ciało, piękne nogi, które w końcu pokazuje, a jej styl zmienił się na kobiecy i modny . Także w makijażu podejmuje świetne decyzje . Tym, który zaprezentowała na gali Viva Comet, byłyśmy tak mile zaskoczone, że postanowiłyśmy Was zainspirować do wykonania podobnego.

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska fot. Kapif

Żeby wykonać taki makijaż, potrzeba trochę precyzji . Najpierw standardowo podkład, puder i róż lub puder brązujący. Do tego szminka w kolorze jasnej czerwieni lub koralowym. Najważniejszym i najtrudniejszym elementem są oczy. Jest to smokey eye z lekko zaostrzonymi zewnętrznymi kącikami. Potrzebna będzie czarna kredka do oczu, paleta szarych cieni i tusz do rzęs. Powieki obrysowujemy eyelinerem , później to wąskim pędzelkiem i najciemniejszym cieniem. Na górnej powiece poszerzamy warstwę najintensywniejszej szarości, ponad nakładamy odcień jaśniejszy. Wszystko dokładnie rozmazujemy, by kolory ładnie przechodziły. Nie malujemy aż do brwi, nie stosujemy białego cienia.

Niżej kilka kolorowych kosmetyków przydatnych do wykonania makijażu w stylu Agnieszki:

Makijaż w stylu Agnieszki ChylińskiejMakijaż w stylu Agnieszki Chylińskiej kolaż Lula.pl

Na kolażu: eyeliner do przydymionego makijażu Revlon, 11,29 zł (nocanka.pl); maskara wydłużająco-pogrubiająca Bourjois, 48,60 zł (sklep.vea.pl); puder prasowany Deborah, 40,39 zł (amora.pl); cienie Bourjois, 13,99 zł (nocanka.pl); pomadka Revlon, 12,99 zł (ekobieca.pl); puder brązujący w formie czekoladki Bourjois, 35 zł (ekobieca.pl).

Anna Szulc

Aloes - kaktus-cud

Czytaj w Znam.to: Jeden z lepszych fluidów matująco-wygładzających za niską cenę

Więcej o: