"Pytanie na śniadanie": styl księcia Karola i Camilli

Styl księcia Karola i księżnej Camilli od lat jest szeroko komentowany. Zdaniem niektórych książęca para reprezentuje klasyczną elegancję w najlepszym wydaniu, według innych styl brytyjskiej pary jest staroświecki i pozbawiony szyku...

Książe Karol od lat wierny jest wypracowanemu przed laty stylowi. Camilla nigdy nie słynęła z dobrego gustu. Jednak od momentu ślubu z księciem w 2005 roku, zaczęła przykładać większą wagę do stroju. I choć jej ślubna kreacja (sukienka projektu Anny Valentine i kapelusz od Philipa Treacy'ego ) wzbudziła podziw nawet wśród sceptycznie nastawionych do stylu Camilli znawców mody, szybko okazało się, że księżna nie potrafi wyjść poza ramy modowej poprawności.

Księżna hołduje staroświeckiemu podejściu do tworzenia stylizacji, w której dodatki muszą do siebie idealnie pasować (a przecież dziś łączenie akcesoriów w dokładnie tym samym kolorze uchodzi wręcz za brak znajomości tajników mody), a ubrania nie mogą podkreślać atutów sylwetki!

Księżnej zdarzają się też ewidentne wpadki. Podczas wizyty w Polsce , która rozpoczęła się w poniedziałek, Camilla pojawiła się na uroczystym spotkaniu pary książęcej z parą prezydencką w siermiężnych kozakach . Oczywiście rozumiemy, że pogoda nie dopisała, ale wydaje nam się, że czerwony dywan przed pałacem prezydenckim był idealnie odśnieżony...

kozaki Camillikozaki Camilli fot. Agencja Wyborcza.pl

We wtorkowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" redaktorka Luli Basia Łubko i Wojciech Grzybała dziennikarz magazynu Show rozmawiali właśnie o stylu Karola i Kamili.

Zobacz WIDEO!

Więcej o: