Promocja "Seksu w wielkim mieście II" trwa

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon promowały drugą część podczas targów filmowych ShoWest w Las Vegas. Co sądzicie o ich kreacjach? 

Podczas wieczoru gwiazdy otrzymały nagrodę za najlepszy zespół aktorski . Niestety zabrakło Kim Cattrall , która aktualnie przebywa w Londynie i gra w sztuce Noela Cowarda Private L ies .

Kreacje aktorek bardzo przykuwały wzrok.  Sarah założyła kanarkowo żółtą, asymetryczną sukienkę . Kristin wybrała kolorowe kwiaty , natomiast Cynthia, zdecydowała się na odcienie brązu, beżu i fioletu . Mimo mocnych kolorów i wzorów aktorki wyglądały całkiem... statecznie.

Zresztą Cynthia Nixon wypowiadała się dużo na temat ich wieku i oczekiwań fanów wobec bohaterek filmu.

Jeśli byśmy się nie zmieniały, tylko wciąż imprezowały, piły i uprawiały seks, to stałybyśmy się niewiarygodne i nierzeczywiste, a nie chcemy takie być.

Podkreślała, że reżyser i scenarzysta Michael Patrick King nie próbował powtarzać pewnych rozwiązań tylko dlatego, że raz się sprawdziły. I że pozwolił swoim bohaterkom się trochę zestarzeć.

Podczas odbierania nagrody Sarah, Kristin i Cynthia wybrały czerń, jednak każda z aktorek inaczej ją zinterpretowała . Oryginalna forma , transparentne materiały , drapowania i zdobienia spowodowały, że każda z gwiazd wyglądała inaczej.

A Wam która kreacja się najbardziej podoba?

Seks w wielkim mieście 2 - zobacz zwiastun

Moda na planie "Seksu w wielkim mieście" II

Na planie filmu 'Seks w wielkim mieście II'Na planie filmu "Seks w wielkim mieście II" 

Więcej o: