Kristen Stewart w skórzanej sukience - hit czy kit?

Kristen Stewart założyła sukienkę Jasmine Di Milo na premierę filmu The Runaways. A Wy założyłybyście skórzaną sukienkę?

Aktorka wyglądała dosyć minimalistycznie. Oprócz ciemnoczerwonej szminki i bransoletki nie zdecydowała się na żadne dodatki. W ten sposób wyeksponowała sukienkę, ale niestety również blade ciało .

Skórzana sukienka to kontrowersyjny wybór, chociaż ta - projektu Jasmine Di Milo - jest świetnie skrojona i dobrze leży na Kristen . Podobają nam się kieszonki . Sukienka pochodzi z wiosennej kolekcji i kosztuje 6ooo funtów.

Wiosna/ lato 2010: Celine, Maison Martin Margiela (fot. East News, Zeppelin)

Skórzane sukienki niejednokrotnie pojawiały się w tegorocznych kolekcjach. Jednak na co dzień dosyć trudno jest je zaaranżować tak, aby nie wyglądały wulgarnie albo zbyt ciężko . Najprościej jest "zneutralizować " je dodatkami - ze zwiewnych, naturalnych tkanin, w delikatnych kolorach.

Sukienka Maison Martin Margiela, bawełniana marynarka New Look, ok. 50zł (przecena), torba w kwiatki New Look, ok.22zł,szalik Reserved 39,90zł, torebka New Look, ok.35zł, buty River Island, ok. 100zł, naszyjnik River Island, ok. 65zł

Podobają Wam się skórzane sukienki?

Katie Holmes: HIT czy KIT?

Więcej o: