Katherine Heigl, czyli jak wybrnąć z wpadki ubraniowej z klasą

Wpadki ubraniowe zdarzają się gwiazdom często, ale tylko nieliczne z gwiazd potrafią wyjść z opresji z klasą albo ograć ją poczuciem humoru. Katherine Heigl podczas odbierania ważnej nagrody  oderwało się ramiączko od sukienki. Aktorka wspaniale się odnalazła w tej sytuacji.  A czy Wam zdarzyła się kiedyś taka wpadka? Jak sobie poradziłyście?

Tym razem, mówiąc o wpadkach, nie mamy na myśli złego gustu albo za krótkich sukienek i nieumiejętnego wsiadania do z samochodu. Powszechne i niezamierzone(?) pokazywanie przez gwiazdy bielizny , to fenomen, który wciąż pozostaje dla nas tajemnicą . Czy wraz ze sławą zatraca się poczucie dyskrecji?

Często jednak zdarza się tak, że ubranie szwankuje , i to w najmniej odpowiednim momencie.

Katherine Heigl (fot. East News/ REx Features)Katherine Heigl (fot. East News/ REx Features) Katherine Heigl (fot. East News/ REx Features)

Katherine Heigl przytrafiła się taka wpadka podczas odbierania nagrody dla najlepszej aktorki roku przyznawanej w Las Vegas, w trakcie targów filmowych ShoWest. Aktorce oderwało się ramiączko od eleganckiej, czerwonej sukienki. Jednak gwiazda wybrnęła z opresji z uśmiechem i z pomocą prezentera Billy'ego Busha, który wręczał nagrodę, a w pewnym momencie również przytrzymał ramiączko.

Podoba nam się, kiedy gwiazdy potrafią w humorystyczny albo kreatywny sposób wybrnąć z opresji .

Kate Moss, golden Age of Couture (fot. East News/ Rex Features/ Richard Young)Kate Moss, golden Age of Couture (fot. East News/ Rex Features/ Richard Young) Kate Moss, golden Age of Couture (fot. East News/ Rex Features/ Richard Young)

W 2007 roku Kate Moss pojawiła się na imprezie Złoty Wiek Haute Couture w londyńskim muzeum Victorii i Alberta w złotej sukni z długim trenem Diora . Courtney Love niechcący nadepnęła jej na tren i rozdarła sukienkę, jednak Moss się tym nie przejęła. Roześmiała się i skróciła sukienkę, wiążąc sobie resztki trenu na kokardę .

Fashion for reliefFashion for relief Fashion for relief fot. EAST NEWS

Niedawno, podczas pokazu Fashion for relief Haiti również Agyness Deyn wykazała się szybkim refleksem i dużym wdziękiem. Podczas pokazu modelka dwukrotnie się potknęła, ale szybko wstała, uśmiechnęła się, dygnęła, po czym zdjęła szpilki Burberry i z wybiegu zeszła boso.

Najważniejszy w takich sytuacjach jest refleks i opanowanie. Jak ktoś się bardzo denerwuje, sytuacja przeważnie staje się jeszcze gorsza. A tutaj legendarny już instruktaż, jak z niewygodnej sytuacji wyjść z wdziękiem i z klasą :)

Pamiętacie tę reklamę?

A Wam zdarzyło się kiedyś znaleźć w podobnej sytuacji? Piszcie!

Więcej o: