Pokaz makijażu by MAC w półfinale konkursu Fashion Designer Awards 2010

Gratka dla fanów młodej mody i światowego makijażu - pokaz prowadzony przez Carolinę Pettersson w Złotych Tarasach!

Co: Pokaz światowego makijażu by MAC Cosmetics w półfinale konkursu Fashion Designer Awards 2010

Gdzie: Złote Tarasy

Kiedy: 17. kwietnia

Makijażem modelek podczas Pokazu Półfinałowego oraz na Gali Finałowej zajmie się zespół makijażystów marki MAC, którym pokieruje Carolina Pettersson - Senior Artist MAC, która w związku z Fashion Designer Awards przyjedzie specjalnie do Warszawy!

Carolina Pettersson z marką MAC jest związana od blisko 10 lat, znajduje się w elitarnej grupie Senior Make Up Artystów MAC. W skali świata jest ich kilkudziesięciu, w regionie europejskim - zaledwie 17! Senior Artist to osoba, która kreuje trendy, wspomaga projektantów mody przy tworzeniu makijaży do kolekcji oraz ma głos przy wprowadzaniu nowych produktów, a także wspomaga trenerów i rozwija zdolności makijażowe Make Up Artystów.

Carolina to fantastyczna osoba, bardzo kreatywna i utalentowana, jestem głęboko przekonana, ze stworzy w pełni profesjonalny backstage pokazów w ramach konkursu Fashion Designer Awards, a makijaż modelek wzbudzi podziw - mówi Joanna Sokołowska-Pronobis, organizatorka konkursu.

Jak mówi sama Carolina: Moda jest częścią DNA MAC'a. Jesteśmy zobowiązani do wspierania projektantów na różnych etapach ich rozwoju. Nasz zespół artystów makijażu na backestage'u Tygodni Mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu każdego sezonu kreuje trendy i współpracuje z takimi światowymi sławami jak Val Garland, Tom Pecheux i Charlotte Tilbury. Podczas sezonu jesień/zima 2010 byliśmy na backstage'u prawie 200 pokazów w czterech miastach fashion weeków z Giles Deacon dla Chloe, z Missoni dla Rodarte. Zapewniamy również profesjonalne wyszkolenie oraz produkty na całym świecie od Kopenhagi przez Delhi po Singapur. Jesteśmy szczególnie podekscytowani pracą dla młodych projektantów w ramach Konkursu Fashion Designer Awards Poland.

Warto przyjechać 17-go kwietnia do Warszawy i zobaczyć pracę makijażystki światowej sławy! Do zobaczenia!

www.fashiondesignerawards.com.pl

Partnerzy:

Złote Tarasy, MAC Cosmetics, Jaga Hupało, Hard Rock Cafe, Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru, NIKON i ABFoto.

Patroni:

Glamour, KMAG, E!stilo, Boutique, Lounge Magazyn, Lula.pl, Gazeta.pl, Finelife.pl, GaduGadu, GaduAir, Chilli Zet.

Botoks - cud nauki czy cywilizacyjny zbytek?

Więcej o: