Hit czy kit: paznokcie w kolorze jadeitu

Odkąd dom modu Chanel wypuścił na rynek lakier do paznokci w odcieniu Jade, kobiety szaleją na jego punkcie. Do grona zwolenniczek tego koloru należy choćby Marina Łuczenko.

Paznokcie w kolorze jadeitu rozpropagował Peter Philips, Dyrektor Kreatywny Chanel Makeup . Była to propozycja na zimę , która jednak teraz osiągnęła swoje apogeum. Coraz więcej kobiet chce mieć lakier w tym odcieniu, lub już go ma w swojej kolekcji. Do tej drugiej grupy należy Marina Łuczenko , która używa tego koloru na każdą okazję:

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko Fot. East News, Forum

Odcień ten został okrzyknięty drugą czernią . Potrafi być zarazem wytworny i elegancki , a zestawiony z ubraniami o klasycznym kroju i stonowanych kolorach wygląda nieziemsko. My proponujemy stworzyć wersję letnią , która będzie się opierać na pastelowym trendzie . Do opisywanej emalii dobierzcie strój w kolorze zgaszonego, brudnego różu, kremu, bladej moreli, beżu czy kości słoniowej - dzięki temu stworzycie supermodną całość!

Niestety, lakier Chanel pochodzi z limitowanej kolekcji i nie należy do najtańszych. Choć w drogeriach nadal niewiele jest odcieni inspirowanych tym przełomowym odkryciem Petera Philipsa, znalazłyśmy dla Was kilka lakierów do paznokci o zbliżonej barwie . Znajdą się tam pistacjowe, miętowe i szmaragdowe wersje.

Oto emalie, które udało nam się znaleźć w internetowych sklepach oraz bohater dnia - Chanel le Vernis Jade:

Miętowe lakiery do paznokciMiętowe lakiery do paznokci kolaż Lula.pl

Na kolażu: Lakier MAC kolor Peppermint Patti, ok. 50 zł (allegro.pl); Chanel Jade, 25 $ (w butikach Chanel); lakier z drobinkami Vipera, 6,99 zł (viperasklep.pl); lakier OPI, ok. 40 zł (opinails.pl); zielony lakier Konad, 13,42 zł (ekobieca.pl); lakier OPI, ok. 40 zł (opinails.pl).

Anna Szulc

Botoks - cud nauki czy cywilizacyjny zbytek?

Więcej o: