Hit z wybiegów - romantyczne upięcia

Wśród ostatnich trendów na wiosnę i lato zaczyna przebijać się romantyczność. Pojawiają się proste i subtelnie kobiece kroje, pastelowe i delikatne barwy, a także luźno upięte koki, którymi się dzisiaj zajmiemy.

Romantyczne upięcia zaserwował nam duet Dolce & Gabbana . Najczęściej występowały na włosach w odcieniach ciemnego, naturalnego blondu, ale pojawiły się i jasne blondynki oraz szatynki. Konstrukcja była dość luźna . Z boków wystawały naturalnie wyglądające kosmyki. Włosy zaczesane do tyłu. Grzywka była, w większości przypadków, spięta ozdobną klamrą . Z tyłu kok, wyglądający na zupełnie przypadkowo ułożony , także spięty klamrami. Całość wyglądała kontrastowo - z jednej strony naturalnie, niedbale i odrobinę nonszalancko, a drugiej bardzo kobieco, elegancko i wytwornie.

Dolce and GabbanaDolce and Gabbana Fot. East News

Fryzjerzy na pokazie Fendi poszli bardzo podobną drogą . Włosy modelek miały tylko naturalne wyglądające odcienie blondów i brązów. Sztuczność została ograniczona do minimum. Włosy upięte luźno z niewyraźnym przedziałkiem z boku. Fryzura stwarzała wrażenie nieładu z zaczesaną na jedną stronę grzywką. Włosy z tyłu zostały zaczesane do przodu, spięte, a ich końcówki uformowały czubek fryzury. Całość, podobnie jak u Dolce & Gabbana , zwiewna, potargana wiatrem, a mimo to kobieca i elegancka.

FendiFendi Fot. East News

Co sądzicie o tego typu fryzurach - przyjmą się? My jesteśmy na tak , takie uczesanie świetnie pasuje do pastelowych i kobiecych ubrań, a także na niezobowiązujące letnie spotkania i randki.

Anna Szulc

Hit czy kit: paznokcie w kolorze jadeitu

Więcej o: