Długie sukienki w wydaniu Keiry i Jennifer

Długie, graficzne sukienki stają się coraz bardziej popularne wśród gwiazd. Na maxi dress zdecydowała się Keira Knightley i Jennifer Stone. Podoba Wam się ten trend?

Keira Knightley w jedwabnej kreacji ERDEM pojawiła się na rozdaniu nagród Lawrence Olivier'a w Londynie. Wzorzyste, długie sukienki raczej kojarzą się z codziennym lookiem. Keira zdecydowała się na wzory w wydaniu wieczorowym. Szlachetny materiał, przygaszone kolory na czarnym tle i zabudowany krój wpływają na elegancki charakter kreacji . Dotychczas wzory w wersji wieczorowej były raczej mało popularnym trendem, dlatego aktorka wyglądała bardzo oryginalnie.

Keira KnightleyKeira Knightley Keira Knightley (AP/ Joel Ryan)

3 dni później disneyowska gwiazdka Jennifer Stone założyła długą, wzorzystą suknię firmy SINGLE na promocję filmu "Ostatnia piosenka". Nastolatka wyraźnie nawiązuje do hippisowskiego stylu, skórzana opaska na czole jest już raczej przesadą.

Keira KnightleyJennifer Stone (fot. East News/ Sipa)

Długie, wzorzyste sukienki stają się coraz bardziej popularne. Nie tylko w wersji wieczorowej, ale przede wszystkim codziennej. Dominują raczej abstrakcyjne wzory niż motywy kwiatowe. Wzorzysta maxi dress jest łatwa do zaaranżowania (właściwie prawie nie trzeba jej aranżować), wygodna, oryginalna, a przede wszystkim napawająca optymizmem. Zamierzacie je nosić w tym sezonie?

Keira Knightley

Asos ok. 1700zł, Asos ok. 344zł, Mango 329zł, H&M ok. 108zł

Sukienka tuba: Niki Reed czy Megan Fox?

Nikki Reed czy Megan Fox fot. AP Photo/Matt Sayles/AGNikki Reed czy Megan Fox fot. AP Photo/Matt Sayles/AG Nikki Reed czy Megan Fox fot. AP Photo/Matt Sayles/ Agencja Wyborcza.pl

Więcej o: