Anja Rubik ponownie projektuje dla Quazi

Kolekcja Anji Rubik dla firmy Quazi była tak doskonałym pomysłem, że współpraca będzie kontynuowana. Modelka kolejny raz sygnowała swoim nazwiskiem limitowaną linię na wiosnę/lato 2010 i wystąpiła w reklamie marki.

Gdy po raz pierwszy wspomnieliśmy o współpracy Anji Rubik z Quazi zastanawialiśmy się, w którą stronę pójdzie firma należąca do NG2 S.A. (dawne CCC). Sugerowaliśmy dwie drogi - jedną na wzór H&M , czy Reserved i drugą będącą kopią strategii Topshop . Lepszą opcją wydawało nam się naśladowanie współpracy Kate Moss z angielską siecią odzieżową. Top modelka co sezon tworzy projekty dla marki a zainteresowanie jej limitowanymi ubraniami wcale nie spada. Kate Moss wykazała się bowiem doskonałym wyczuciem, a jej kolekcje doskonale zaspokajają potrzeby klientek Topshop . W tę właśnie stronę poszła marka z Polkowic licząc, że Anja powtórzy sukces Brytyjki.

Quazi - kolekcja Anji Rubik (wiosna/lato 2010)Quazi - kolekcja Anji Rubik (wiosna/lato 2010) Anja Rubik dla Quazi fot. quazi.com.pl

Firma Quazi , po medialnym sukcesie poprzedniej kolekcji, postanowiła kontynuować współpracę z polską modelką - Anją Rubik . W tym sezonie Anja ponownie będzie sygnować swoim nazwiskiem linię butów i dodatków marki. W najnowszej kolekcji znajdziemy sandałki na płaskiej podeszwie i duże torby. W kolekcji pojawia się motyw zebry, a całość utrzymana jest w klasycznej, biało-czarnej kolorystyce .

Quazi - kolekcja Anji Rubik (wiosna/lato 2010)Quazi - kolekcja Anji Rubik (wiosna/lato 2010) Anja Rubik dla Quazi fot. quazi.com.pl

Tak, jak w poprzednim sezonie, zdjęcia zrobił Artur Wesołowski , a stylizacją Marek Adamski . Anja wygina się kusząco prezentując swoje elastyczne ciało. Scenografia jest zaskakująca. Zdjęcia zostały zrobione w pomieszczeniu z fototapetą przedstawiającą pustynię. Modelka leży na kocu w motyw zebry , który stapia się z butami w tych samych kolorach. Całość nie wypadła zadowalająco. Produkty giną w tle, modelka przybiera dziwne pozy, a zdjęcia z torebką na głowie są chyba nieudaną kopią reklamy Victorii Beckham dla Marc Jacobs . Te zdjęcia bardziej przypominają fotografie, które dziewczyny wystawiają na popularnych serwisach randkowych, czy prezentują w internetowych albumach niż zdjęcia reklamowe.

Naszym zdaniem sesja nie zachwyca, a poprzednia była o wiele lepsza. Modelka nie urzeka, a produkty są prawie niezauważalne. Czy tak powinna wyglądać kampania reklamowa na światowym poziomie? Na pewno nie.

Quazi - kolekcja Anji Rubik (wiosna/lato 2010)Quazi - kolekcja Anji Rubik (wiosna/lato 2010) Anja Rubik dla Quazi fot. quazi.com.pl

Quazi

sezon: wiosna/lato 2010

modelka: Anja Rubik

fotograf: Artur Wesołowski

stylista: Marek Adamski

Limitowane kolekcje gwiazd - jak to działa?

Kampania Quazi z Anją Rubik na wiosnę-lato 2010:
Więcej o: