Szafa gwiazd za grosze: spodnium w kwiaty

Jessica Simpson i Audrina Patridge eksponują nogi w najmodniejszym krótkim spodnium! Odważ się i zrób tak samo!

Czas pożegnać się z ponurymi, szarymi ciuchami! Możemy nawet oszukać pogodę, która w ostatnich dniach nie pozwala na noszenie prawdziwie wiosennych strojów . Idealne do tego będzie spodnium z krótkimi nogawkami wykonane z materiału w kwiatowe wzory . Uwaga! najmodniejszy wzór to "łączka", właśnie takie spodnium noszą Jessica i Audrina!

Szafa gwiazd za grosze - spodnium w kwiaty idealne na wiosnęSzafa gwiazd za grosze - spodnium w kwiaty idealne na wiosnę fot. topshop.com/riverisland.com Od lewej: spodnium River Island, 29,99 funtów; Topshop, 50 funtów (oba).

W sieciowych sklepach znajdziesz ciekawe "jumpsuity" w przystępnych cenach. W chłodne dni noś spodnium w zestawieniu ze skórzaną kurtką, botkami na obcasie lub bardzo modnymi teraz martensami.

Szafa gwiazd za grosze - spodnium w kwiaty idealne na wiosnęSzafa gwiazd za grosze - spodnium w kwiaty idealne na wiosnę kolaż Lula.pl Spodnium w kwiatowy wzór, Topshop, 28 funtów; skórzana kurtka, Topshop, 150 funtów, skórzane buty, Asos, 65 funtów.

Latem postaw na sandały na koturnie w cielistym kolorze (tak jak zrobiła to Jessica), a na wieczór podkręć stylizację wyrazistą biżuterią i szpilkami typu open toe.

Szafa gwiazd za grosze - spodnium w kwiaty idealne na wiosnęSzafa gwiazd za grosze - spodnium w kwiaty idealne na wiosnę kolaż Lula.pl Spodnium w kwiatowy wzór, Topshop, 28 funtów; bransoletka, Juicy Couture, Asos.com, 95 funtów; sandały na koturnie, Asos, 38 funtów.

Szafa gwiazd za grosze: biżuteryjne serce Sary Jessiki Parker

Która z gwiazd znalazły lepszy sposób na kwiatowe spodnium?
Więcej o: