Konkurs So Chic!: wyzwanie to podtrzymanie

Zaprzyjaźniona z nami firma So Chic! przygotowała specjalny konkurs, w którym możesz wygrać wejściówki na półfinał programu "You can dance", które So chic! wylicytowało podczas aukcji charytatywnej "Uratujmy Natalkę"

Szalona impreza, taniec do białego rana, a Twój biust wciąż pozostaje utrzymany na swoim miejscu? To zasługa perfekcyjnego podtrzymania, które zapewniają idealnie dopasowane biustonosze marek Panache (Panache Superbra, Masquerade, Cleo, Atlantis, Panache Swimwear) - opisz który z biustonoszy Panache najlepiej podtrzymuje Twój biust. Wygraj! a następną imprezą, na którą się udasz będzie półfinał programu "You can dance" dnia 26 maja 2010 !

Dla autorki najbardziej oryginalnego opisu mamy podwójną wejściówkę na program na żywo do studia TVN. So Chic! wylicytował wejściówki podczas aukcji charytatywnej "Uratujmy Natalkę", na której zbierano pieniądze na leczenie 2-letniej Natalii Sawczuk cierpiącej na niebezpieczną chorobę- guz gałek ocznych (jeśli i Ty chcesz pomóc Natalce wejdź na TU )

Konkurs trwa do 20 maja 2010 . Teksty prosimy przesyłać e-mailem: sochic@sochic.pl . Więcej informacji i regulamin konkursu WYZWANIE TO PODTRZYMANIE na stronie dystrybutora Panache So Chic! .

Więcej o: