W której fryzurze Victoria Beckham wyglada najlepiej?

Victoria Beckham od długiego czasu jest ikoną dobrego stylu i klasy. A każda z jej nowych fryzur jest wręcz wydarzeniem w świecie mody. Obejrzyj naszą galerię i oceń która fryzura jest najlepsza!

Już kiedy zobaczyliśmy ją po raz pierwszy w zespole Spice Girls wyróżniała się elegancją i wyczuciem smaku. Mimo, że od tamtej pory minęło wiele lat, a na jej głowie pojawiało się wiele fryzur - jej pomysły mniej lub bardziej udane - kopiowały kobiety z całego świata!

Dobrym przykładem będzie jej słynny bob - czyli fryzura, którą my wszystkie świetnie pamiętamy, a klientki salonów fryzjerskich nazywały ścięciem "Victorii Beckham".

Obejrzyj wszystkie zdjęcia gwiazdy i wybierz najlepszą fryzurę!

Victoria Beckham wygląda olśniewająco i seksownie na najnowszych zdjęciach. Kampania reklamowa Emporio Armani ruszy wiosnąVictoria Beckham wygląda olśniewająco i seksownie na najnowszych zdjęciach. Kampania reklamowa Emporio Armani ruszy wiosną Victoria Beckham fot. AP Photo/Giorgio Armani Press Office/ Agencja Wyborcza.pl

Victoria Beckham dla Emporio Armani fot. East NewsVictoria Beckham dla Emporio Armani fot. East News Victoria Beckham dla Emporio Armani fot. East News

Która fryzura Victorii podoba ci się najbardziej?