Konkurs: "Seks w wielkim mieście" WYNIKI

Sprawdź, czy udało Ci się wygrać bilety na piątkowy, premierowy pokaz filmu "Seks w wielkim mieście 2"!

W konkursie zorganizowanym wspólnie z firmą HP miałyście możliwość wygrania jednej z 5 specjalnych, podwójnych wejściówek na pokaz filmu "Seks w wielkim mieście 2" (pokaz odbędzie się w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach w piątek, 28 maja).

Zwyciężczyniami w konkursie są:

- aleksandra87

- Rebeliante

- NIKO

- Blenda

- jar-of-flies69

Serdecznie gratulujemy! Z nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

Oto odpowiedzi nadesłane przez Zwyciężczynie:

*aleksandra87

Charlotte (Kristin Davis) - to dystyngowana, pełna gracji i elegancji kobieta. Jest schludną tradycjonalistką, ale czasami można w jej ubiorze znaleźć nutkę drapieżności poprzez ciekawą biżuterię czy torebkę. Jej styl jest zawsze dopracowany i bez zarzutów. Ujmuje mnie jej prostota w doborze ubrań, choć zawsze wygląda stylowo i szykownie.

Tak właśnie wyobrażam sobie jedną z jej stylizacji. Coś prostego w ciepłych pastelowych odcieniach.

Mam nadzieję, że nie tylko mnie zafascynuje styl Charlotty do poszukiwania, w dostępnych nam sklepach, czegoś eleganckiego, prostego, ale zarazem niesamowicie kobiecego. KonkursKonkurs Konkurs Sukienka: Oscar de la Renta - 3 136 euro, Net-a-Porter; torebka: Carlos Falchi - 879$ - Zappos; bransoleta: Bijoux Heart - 558 euro, Nat-a-Porter; buty: Miu Miu - 375 euro, Net-a-Porter; okulary: Bottega Veneta, 495$, Bottega Veneta.

*Rebeliante

Mój ulubiony to zdecydowanie eklektyczny styl Mirandy KonkursKonkurs Konkurs *NIKO

Styl Carrie Bradshaw podoba mi się najbardziej. Nie boi się nosić odważnych krojów. Łączy swobodnie wiele stylów. Ubrania vintage podrasowuję markowymi dodatkami. No i jej buty.... Och!!!

To jej styl wpłynął na mój nowy image. Nauczyłam się nosić nakrycia głowy oraz tworzyć ciekawe zestawienie z ubrań, które na pierwszy rzut oka wydają się bardzo zwyczajne.

KonkursKonkurs Konkurs * Blenda

Mnie najbardziej podoba się styl Charlotte. I o ile świetnie wygląda w kobiecych ubraniach, które są sexy i uwydatniają jej walory, to mnie osobiście urzeka na sportowo, w scenach w których uprawia jogging. To świetny, naturalny styl. Okazuje się, że można pięknie wyglądać w dresie, bez zbędnego makijażu, a przy tym promować zdrowy styl życia i dbać o sylwetkę.

* jar-of-flies69

Najbardziej podoba mi się styl Carrie. Uważam, że jej stroje są niekonwencjonalne, a przede wszystkim fantastycznie dopasowane do jej osobowości. Szczególnie zachwyciła mnie sukienka od Osaca de la Renty, w której Carrie była w Paryżu, gladiatorki Diora, które miała na sobie, podczas oglądania apartamentu, w którym miała zamieszkać z Bigiem w pierwszej części filmu oraz szpilki od Christiana Louboutina, na których wylądowały wody płodowe Mirandy, kiedy zaczęła rodzić. Uwielbiam stylistkę SATC, czerwonowłosą wizjonerkę - Patricię Field, myślę, że ta kobieta została kiedyś wystrzelona w kosmos i wróciła, by sprzedać nam niebanalne koncepcje dotyczące mody i oddawania osobowości strojem!

A Tobie styl której bohaterki SATC podoba się najbardziej?

Więcej o: