Najnowsza fryzura Rihanny

Rihanna wciąż zmienia swoje fryzury. Mimo, że ma krótkie włosy - nie brakuje jej pomysłów. Zobacz jej najnowszą stylizację!

Artystka nie boi się odważnych stylizacji. Tym razem zdecydowała się wygolić część włosów. Ta fryzura jest teraz bardzo modna.

Jak Wam się podoba?

BIGPICTURESPHOTO.COM/BIGPICTURESPHOTO.COM

Na podobny pomysł wpadła również Natalia Kukulska , z ta różnicą, że ona ma długie włosy. Artystka, która od dawna znana jest z zamiłowania do częstych zmian fryzury, postanowiła odmienić swój wizerunek niedługo przed rozpoczęciem oficjalnej promocji najnowszej płyty. Odważna fryzura wokalistki szybko znalazła sobie zarówno zagorzałych obrońców jak i przeciwników.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska forum

Natalia Kukulska uwielbia się zmieniać i często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Tym razem wokalistka zdecydowała się obciąć na krótko część włosów z boku głowy. Jak wygląda w nowej fryzurze? Natalia Kukulska uwielbia się zmieniać i często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Tym razem wokalistka zdecydowała się obciąć na krótko część włosów z boku głowy. Jak wygląda w nowej fryzurze?  kapif

Która wersja podoba wam się bardziej? Rihanny, czy Natalii?

Jak zrobić z włosów kokardę? Instruktaż wideo

Natalia Kukulska uwielbia się zmieniać i często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Tym razem wokalistka zdecydowała się obciąć na krótko część włosów z boku głowy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Więcej o: