Gwiazdy piękne w ciąży! WIDEO

W 1991 roku Demi Moore wywołała sensację, pojawiając się na okładce "Vanity Fair" nago i w ciąży! Nie była ostatnia...

Piękne, bardzo intymne zdjęcie, które zrobiła sama Annie Leibovitz wywołało prawdziwą burzę, a Demi przeszła do historii jako pierwsza gwiazda, która obaliła wiele hollywoodzkich mitów związanych z ciążą.

Monica Bellucci dwukrotnie pojawiła się w ciąży na okładce włoskiego wydania magazynu "Vanity Fair": pierwszy raz w 2004 roku i w 2010 roku w wieku 45 lat. Za każdym razem Monica chciała zwrócić uwagę na prawo kobiet do macierzyństwa - Monica sprzeciwia się włoskiej ustawie o sztucznym zapłodnieniu, która uważana jest za bardzo restrykcyjną.

Monicca Bellucci na okładce Vanity Fair w 2004 rokuMonicca Bellucci na okładce Vanity Fair w 2004 roku skan

Inna gwiazda, supermodelka Gisele Bündchen nie przerwała pracy na wybiegu, kiedy jej ciąża zaczęła być wyraźnie widoczna. Wystąpiła nawet w kampanii promocyjnej marki London Fog . Zdjęcia, na których brzuszek Gisele został wyretuszowany wywołały burzę w mediach i jednocześnie zapewniły brytyjskiej firmie doskonałą promocję!

Gisele Bundchen w London Fog campaign fall 2009Gisele Bundchen w London Fog campaign fall 2009 www.thefashionspot.com

O gwiazdach, które mogliśmy podziwiać w odważnych sesjach w czwartkowym wydaniu programu "Pytanie na śniadanie" rozmawiała redaktorka Luli Basia Łubko.

Zobacz WIDEO i dowiedz się więcej!

Więcej o: