Paulina Smaszcz-Kurzajewska ambasadorką biżuterii Claudio Canzian

Paulina Smaszcz-Kurzajewska została twarzą biżuterii utalentowanego projektanta Claudio Canziana. Włoch szukał ambasadorki w całej Europie i wybrał właśnie Polkę.

Claudio Canzian tworzy biżuterię dla takich domów mody jak Armani, Furla czy Max Mara . Ma również autorskie, limitowane kolekcje , które dzięki firmie Tesoro Top , w niewielu egzemplarzach trafiają do Polski. I właśnie u nas projektant znalazł ambasadorkę swojej biżuterii. Zapytałyśmy Paulinę Smaszcz - Kurzajewską, w jaki sposób doszło do współpracy:

Claudio Canzian od dawna poszukiwał ambasadorki swojej biżuterii. Szukał w całej Europie, również w Polsce. O pomoc zwrócił się do firmy dystrybuującej jego biżuterię, Tesoro Top i właściciele wskazali między innymi mnie, ponieważ wiedzieli, że lubię ciekawą, oryginalną biżuterię. Więc się spotkaliśmy na rozmowę. Claudio Canzian szukał kobiety, która byłaby nie tylko ładna, ale przede wszystkim odpowiadałaby mu osobowością. Wiadomo że jest wiele piękniejszych kobiet, ale ja mam dystans do swojej urody, jestem optymistyczna i mam mnóstwo energii.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, biżuteria Claudio Canzian, fot,. Michał Paź

Niektóre projekty Claudia powstały tylko w jednym egzemplarzu, specjalnie dla Pauliny, która również sama zgłaszała własne propozycje:

Część pomysłów jest moja, a część Claudia. Np. według mojego pomysłu powstała szeroka bransoletka z wielu kolorowych kamieni. Zasugerowałam, żeby zestawić kilka gam kolorystycznych. Niektóre pomysły są Claudia i wtedy dyskutujemy, czy Polki je polubią.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, biżuteria Claudio Canzian, fot,. Michał Paź

Projekty Canziana są eklektyczne, czerpią z wielu źródeł, dużo z natury. Czasem przypominają starodawną biżuterię, ale nietypowe zestawienia różnych elementów i intensywne kolory sprawiają, że biżuteria wygląda nowocześnie .

W biżuterii Claudia najbardziej podoba mi się, że jest tak niesamowicie kolorowa. Miałam już przesyt srebra i złota, a na szlachetne kamienie niewielu stać. A Claudio używa kryształów Swarovskiego. Uwielbiam kolory, a ta biżuteria jest bardzo wygodna. Można ją nosić do t-shirtu i jeansów albo do czarnej sukienki-tuby. Ale trzeba być dosyć odważną kobietą, która nie boi się obudzić rano i stwierdzić - mam ochotę na róż.

Paulina Kurzajewska z pewnością jest odważna, a po rozmowie z nią możemy potwierdzić, że bije z niej niesamowita energia, pogoda ducha i optymizm . Nie dziwimy się wyborowi Canziana.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, biżuteria Claudio Canzian, fot,. Michał Paź

Claudio jest niesamowicie optymistycznie nastawionym człowiekiem, a ta biżuteria jest odzwierciedleniem jego duszy.

Jesteśmy zachwycone efektami.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, biżuteria Claudio Canzian, fot,. Michał Paź

Biżuteria Claudio Canzian

Biżuteria Claudio Canzian - Tesoro TopBiżuteria Claudio Canzian - Tesoro Top fot. mat. prasowe

Więcej o: