Fokus na T-shirt "Girls in glasses"

Borders & Frontiers we współpracy ze znanym ilustratorem Dannym Robertsem stworzyło kultową koszulkę, która natychmiast stała się hitem.

Fashionistki zupełnie oszalały na jej punkcie . Biały T-shirt z nadrukowanym fragmentem rysunku Danny'ego stał się obiektem pożądania wielu młodych kobiet. Prosta koszulka z czarnym nadrukiem pasowała do wielu różnych stylizacji, a modowy rysunek jest tak charakterystyczny, że szybko stał się rozpoznawalny .

T-shirt 'Girls in Glasses' Borders & Frontiers i Danny RobertsT-shirt "Girls in Glasses" Borders & Frontiers i Danny Roberts www.asos.com

Na koszulce zostały narysowane trzy dziewczyny w wielkich okularach przeciwsłonecznych. Wszystkie są bardzo szykownie ubrane, a jedna z nich ma na ramieniu torebkę Chanel na łańcuszku. Na oryginalnym obrazie było aż siedem prawie identycznych dziewczyn w takich samych okularach. Niektórzy twierdzą, że Danny narysował siostry Olsen , inni, że to twarz Kate Moss , a pozostali stawiają na modelki . Vogue donosi, że na rysunku Dannego są : Vlada Roslyakova , Lily Cole , Sasha Pivovarova , Gemma Ward , Jessica Stam , Cintia Dicker , Heather Marks . Lily Cole i Gemma Ward są ulubionymi muzami ilustratora.

'Girls in Glasses' Danny Roberts"Girls in Glasses" Danny Roberts dannyroberts.com

Danny Robert to ilustrator mody. Rysuje modelki, tworzy ilustrowane okładki znanych czasopism i rysuje blogerów prowadzących internetowe szafy. Jego prace można zobaczyć na jego blogu Igor + André i stronie dannyroberts.com . Obrazy można kupić w Etsy .

Koszulkę można kupić w internetowym sklepie Urban Outfitters . Kosztuje 46 euro .

Więcej o: