Spray i mgiełka - duet błyskawicznie odświeżający

Zarówno spray, jak i mgiełka do twarzy i ciała mają odżywiać i nawilżać skórę. Często służą też do odświeżenia makijażu, ochłodzenia skóry podczas opalania i oczywiście pięknie pachną. Na lato są idealnym rozwiązaniem!

Zapachy towarzyszą nam całe życie. Uwielbiamy się nimi otaczać. Dziś zależy nam nie tylko na pięknym zapachu perfum. Lubimy, gdy ładnie pachną nasze ubrania, pościel, powietrze ale również nasza twarz. Kiedy w ciągu dnia czujemy, że nasze zapach naszych perfum się ulotnił - możemy w każdej chwili ponownie spryskać skórę. Jeśli chcemy natomiast odświeżenia twarzy - możemy zrobić to samo za pomocą mgiełki lub sprayu.

Są one przydatne szczególnie w lecie , kiedy potrzebujemy odświeżenia szybko i skutecznie.

Spray BeYu (nowość)

Zawiera on:

- tonizujące algi ,

- działające ochronnie na skórę witaminy A i E ,

- cynk, magnez i miedź - poprawiające odporność skóry na działanie środowiska,

- ma działanie chłodzące.

- jego pomarańczowo - grejfrutowy zapach potęguje uczucie odświeżenia.

Cena: 25zł

Inne propozycje:

Avon Naturals, Peach & Ginseng Refreshing Body

Odświeżający spray o świeżym zapachu brzoskwini. Z kompleksem BioSeed - wyciągami roślinnymi o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.

Cena: 15zł

Under twenty, energizująco- odświeżająca mgiełka do ciała

Lekki spray do ciała Pink Smile odświeża skórę dzięki nawilżającemu woskowi z owoców mango i kojącej alantoinie. Energizująca mgiełka ma dodawać energii skórze.

Cena: 12zł

Lekka, odświeżająca formuła mgiełki zawiera innowacyjny kompleks neutralizujący niechciane zapachy. Mgiełka jest na tyle delikatna, że można ją stosować dowolną ilość razy w ciągu dnia. Lotus & Bamboo działa pobudzająco, natomiast słodki Red Tea & Fig - kojąco.

Cena: 77zł

Koi i łagodzi podrażnienia. Ma właściwości odświeżające, nie zawiera żadnych składników, które mogłaby podrażniać skórę. Ponieważ jest czystą wodą termalną może być bezpiecznie stosowana podczas opalania.

Cena: 25zł

Clinique, Moisture Surge Face Spray

Nawilżajaca mgiełka do twarzy Clinique, nie zawiera substancji zapachowych i podnosi poziom nawilżenia skóry. Wyciąg z aloesu sprawia, że skóra jest bardziej wygładzona i delikatna. Butelka jest z rozpylaczem. Spray można również stosować na makijaż.

Cena: 120zł

A czy wy macie ulubiony spray do twarzy?

Pudry transparentne - zestawienie

Więcej o: