Stylowy dzień z Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

Już w sobotę w warszawskiej Galerii Mokotów odbędzie się spotkanie ze sławnymi brytyjskimi stylistkami Trinny Woodall i Susannah Constantine. Start o godzinie 15:00!

Trinny i Susannah stworzyły własny sposób kwalifikowania kobiecych sylwetek . Modowym metamorfozom poddały już ponad 5 000 kobiet . Zgodnie z tym co twierdzą na swojej stronie internetowej przyjemność czerpią nie z pozytywnych recenzji swoich programów czy książek, ale ze świadomości, że zainspirowały tak wiele kobiet do tego, by zaakceptowały swoje ciała takimi, jakimi są i nauczyły się je właściwie eksponować.

Trinny i Susannah w PolsceTrinny i Susannah w Polsce Trinny i Susannah w Polsce

Zaakceptować siebie - metamorfozy z gwiazdami

Stylistki przyjadą do Warszawy 12 czerwca i będzie to ich pierwszy pobyt w Polsce. Podczas eventu w Galerii Mokotów na przykładach zaprezentują poszczególne 12 typów sylwetek - Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka. Trinny i Susannah unaocznią również swoją tezę, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli wszystkie atuty, ukrywając jednocześnie wady. Dwanaście finalistek konkursu ogłoszonego przez Galerię Mokotów zostanie poddanych metamorfozie . Każda z nich reprezentuje inny typ sylwetki wyróżniony przez Trinny i Susannah w książce ich autorstwa zatytułowanej " Księga kobiecych sylwetek ". Finalistki konkursu przejdą przemianę, a stylistki każdej z nich udzielą szeregu rad dotyczących dobierania stroju do ich sylwetki. Uczestniczki metamorfoz otrzymają również ubrania, które stylistki dobiorą do kształtu ich sylwetek. Spotkanie z gwiazdami ubarwi pokaz mody marek: Esprit, New Look, River Island, Wallis i Aldo oraz występ kwartetu Forte. Event, który poprowadzi Olivier Janiak odbędzie się w tę sobotę 12 czerwca w godzinach 15.00-19.00 .

Trinny i SusannahTrinny i Susannah Trinny i Susannah fot. EAST NEWS

Konkurs o wygląd, spotkanie z gwiazdami, dobrą zabawę i odzyskanie poczucia pewności siebie

Konkurs na gwiazdorskie stylizacje, ogłoszony przez Galerię Mokotów, trwał od 26 kwietnia do 28 maja. Aby wziąć w nim udział należało przesłać lub dostarczyć osobiście zdjęcie swojej sylwetki wraz z wypełnionym formularzem. Na ogłoszenie odpowiedziało kilkaset pań z całej Polski . Były wśród nich kandydatki w wieku od 18 do 56 lat pochodzące z różnym stron Polski, w tym: z Radomia, Katowic, Ełku czy Bełchatowa. Na zawarte w formularzu pytanie o powody, dla których chcą wziąć udział w metamorfozach z udziałem brytyjskich guru stylizacji, w znacznej większości panie odpowiadały, że chcą wyglądać młodziej, podobać się sobie, odkryć swój image, zmienić swoje życie, przeżyć przygodę, poznać Trinny i Susannah, ale nade wszystko nabrać pewności siebie . Po wstępnej selekcji dotyczącej prawidłowości zgłoszeń konkursowych zdjęcia kandydatek trafiły do Trinny i Susannah, które dokonały ostatecznego wyboru 12 pań - przedstawicielek 12 typów sylwetek.

Co powinnaś mieć w szafie cz.1 - Gruszka , Klepsydra , Dzwon i Kręgiel

Co powinnaś mieć w szafie cz.2 - Kielich , Rożek , Wazon i Lizak

Co powinnaś mieć w szafie cz.3 - Jabłko , Kolumna , Cegła i Wiolonczela

Trinny i Susannah będą doradzać Polkom w Galerii Mokotów . Serdecznie Was zapraszamy na event, który odbędzie się w sobotę, 12 czerwca , w godzinach 15.00-19.00 w Galerii Mokotów. W trakcie wielkiego modowego show Trinny i Susannah będą dokonywać stylizacyjnych metamorfoz wybranych klientek Galerii Mokotów! Lula.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem i będziemy na bieżąco prezentować Wam informacje na temat wizyty brytyjskich stylistek!

Więcej o: