Szafa gwiazd za grosze: naszyjnik XXL

Już kolejny sezon nosimy maxi naszyjniki. Ich wielką fanką jest miedzy innymi Christina Aguilera.

Naszyjniki XXL wciąż są na topie i zapewniamy, że przejdą również na sezon jesienny. Nic dziwnego. Są prostym sposobem na podkręcenie niemal każdej stylizacji. Są szalenie efektowne - nosząc je do t-shirtu i jeansów szybko uzyskasz imprezowy look . Maxi naszyjnik to idealny pomysł na wakacje - w walizce zajmuje niewiele miejsca, a pozwoli stworzyć niejedną stylizację. występują w przeróżnych stylach. Latem można spotkać wiele naszyjników w klimacie etno . Christina Aguilera nosi splątane łańcuszki eklektycznie zestawione z kryształową kolią . Całość utrzymana jest raczej w rockowym stylu . Latem warto się skusić na naszyjnik wzbogacony o kolorowe, radosne akcenty . Często są to trochę infantylne miniaturki zwierząt, serduszka lub przedmioty rodem z "Alicji w krainie czarów" , której wpływy wciąż jeszcze można odnaleźć w sieciówkach.

Najwięcej kolorowych naszyjników znalazłyśmy w River Island . Ale obecnie raczej nie ma problemu z ich znalezieniem. Zaczynają się przeceny, więc jeśli w zeszłym sezonie nie zdążyłyście się zaopatrzyć w " statement necklace" , polecamy zrobić to teraz. Również z myślą o kolejnym sezonie!

kolaż Lula.pl

River Island ok. 98zł, River Island ok. 68zł, River Island ok. 72zł, H&M ok. 28zł, Kate&Kate ok. 690zł, Urban Outfitters 450zł.

Szafa gwiazd za grosze: kombinezon 3/4

Eva LongoriaEva Longoria bigpicturesphoto/asos.com

Więcej o: