Gwiazdy bez makijażu - Linda Evangelista

Linda Evangelista nie zawsze wygląda zjawiskowo pięknie. Zajmowanie się dzieckiem kosztuje wiele wysiłku. Brakuje wówczas czasu na makijaż oraz modne stylizacje.

Jeżeli wydaje wam się, że gwiazdy zawsze wyglądają perfekcyjnie, to jesteście w wielkim błędzie. Piękna fryzura i świetny makijaż jest częścią kreowanego przez nich wizerunku. To samo dotyczy wspaniałych kreacji, którymi niejednokrotnie się zachwycamy. W życiu codziennym to jednak zwyczajne osoby, które również mają swoje problemy i kiedy nie muszą akurat szykować się na tak zwany czerwony dywan- próbują prowadzić normalne życie. Nie malują się wychodząc do sklepu i stawiając na wygodę zakładają dres.

Część ich życia zawodowego wiąże się z dbaniem i perfekcyjny wygląd , kiedy jednak wracają do swoich domów i swoich spraw prywatnych - wyglądają tak zwyczajnie, że trudno je nawet poznać.

PPNY / GSNY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/PPNY / GSNY / Splash News

FACE TO FACE/REPORTER/Augustin/face to face

Linda Evangelista odkąd ma dziecko ma mniej czasu dla siebie. Co jest zupełnie zrozumiałe. Jej wygląd znacznie różnie się od tego, gdzie dosłownie lśni pośród świateł reflektorów.

EVERETT COLLECTION/EAST NEWS/

PPNY / GSNY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/PPNY / GSNY / Splash News

Jak bardzo my jesteśmy wyrozumiałe wobec tej bardziej naturalnej wersji modelki?

Zobaczcie też:

Metamorfoza Anny Muchy

Więcej o: