18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Rozebrana sesja Heidi Klum

Heidi Klum po raz kolejny wzięła udział w rozebranej sesji. W wakacyjnym numerze niemieckiego wydania GQ zachwyca kobiecością.

Niedawno najlepiej zarabiająca modelka na świecie, Gisele Bundchen , pokazała, jak dobrze wygląda po urodzeniu dziecka. Jednak nie może się ona równać z 37-letnią Heidi Klum , matką czwórki dzieci , która w sesji dla GQ wygląda zachwycająco.

Heidi Klum - niemieckie wydanie GQ lipiec 2010Heidi Klum - niemieckie wydanie GQ lipiec 2010 fot. skan

Modelka wzięła udział w rozbieranej sesji do niemieckiego GQ na lipiec 2010. Zdjęcia zrobił Michel Comte. Na fotografiach Heidi wygląda na zrelaksowaną, pewna siebie, spełnioną kobietę . Ma 37 lat, osiągnęła sukces nie tylko zawodowy, ale i prywatny. Nie przejmuje się swoim wiekiem i dobrze się czuje w swoim ciele, co widać. Niektórzy uważają, że nie powinna już pozować, zwłaszcza nago, bo już nie wypada .

Ok, mam 37 lat, nie jestem ideałem, matka 4 dzieci. Co z tego? Dlaczego nie?" - odpowiada na zarzuty.

Heidi Klum - niemieckie wydanie GQ lipiec 2010Heidi Klum - niemieckie wydanie GQ lipiec 2010 fot. skan

Twierdzi, że ma wyjątkowe szczęście i aż trudno jej w to uwierzyć. Modelka z roku na rok rozkwita i pięknieje. Nie potrzebuje idealnego makijażu, wymyślnej fryzury, ani pięknych ubrań, by wyglądać zachwycająco.

Piękno znaczy bycie zadowolonym z tego co masz." - mówi Heidi.

Jest zadowolona z życia i siebie. Nie ma żadnych oporów przed pozowaniem nago . Rok temu również wzięła udział w rozbieranej sesji do marcowego wydania GQ . Wtedy powiedziała, że czuje się dobrze bez ubrania, pomimo swoich 36 lat. Kilka miesięcy później urodziła córkę, ale nic się nie zmieniło w jej stosunku do wyglądu.

Kiedy muszę wyglądać seksownie przed kamerą, myślę o moim mężu. Chcę dobrze wyglądać przede wszystkim dla niego." - powiedziała Heidi Klum, która od 2005 roku jest szczęśliwą żoną Seala.

Heidi Klum jest piękną kobietą i doskonałą modelką. Spełnioną kobietą i szczęśliwą matką, która promienieje. W najnowszej sesji do GQ wygląda doskonale .

Gisele Bundchen promuje bieliznę

Modelki plus size w Marie Claire

Najbardziej podoba mi się okładka:
Więcej o: