Trinny i Susannah ubrały Polki - zobaczcie efekty!

W sobotę w Galerii Mokotów najsłynniejsze angielskie stylistki Trinny i Susannah pokazały Polkom, jak powinny się ubierać. Zobaczcie spektakularne efekty metamorfoz!

Na spotkanie ze stylistkami przyszły tłumy kobiet, które na własne oczy chciały się przekonać czy porady stylistek rzeczywiście mają sens. I raczej się nie zawiodły. Imprezę rozpoczął pokaz mody takich marek jak River Island, New Look, Esprit, Wallis i Aldo . Następnie na scenie pojawił się prowadzący Olivier Janiak , a zaraz po nim - brytyjskie gwiazdy: Trinny Woodal i Susannah Constantine . Stylistki dokonały metamorfoz dwunastu Polek, wybranych spośród kilkuset zgłoszeń. Uczestniczki miały od 18 do 56 lat . Każda z nich reprezentowała inny typ sylwetki, dzięki czemu wszystkie mogłyśmy skorzystać z porad stylistek. Trinny i Susannah jak zwykle dużo żartowały, były bardzo otwarte i bezpośrednie . A przede wszystkim - skuteczne!

Relację możecie zobaczyć w galerii zdjęć, a poniżej efekty!

1. Iwona z Legionowa - figura JABŁKO

Problemem Jabłka jest duży brzuch, natomiast atutem - zgrabne nogi. Staromodna, babcina spódnica i bluzka pogrubiały i postarzały Iwonę. Wzorzysta bluzka podkreśliła biust, jednocześnie ukrywając brzuch.

Trinny i Susannah ubrały PolkiTrinny i Susannah ubrały Polki fot. ES

2. Jolanta z Katowic - figura LIZAK

Lizak charakteryzuje się dużym biustem, długimi nogami i wąską talią. Biust można podkreślić, ale tak, żeby sylwetka wyglądała proporcjonalnie. Pasek w talii podkreślił zgrabną figurę Jolanty.

3. Paulina z Warszawy - figura KOLUMNA

Kolumna jest wysoka i szczupła, ale prosta. Asymetryczna sukienka w ukośne pasy sprawiła, że Paulina z atletki przemieniła się w modelkę.

4. Anna z Warszawy - figura ROŻEK

Ma zgrabną figurę, ale trochę męską, sportową. Wyróżniają ją szerokie ramiona i wąskie biodra, brak talii i długie nogi. Czarne akcenty sukienki optycznie wyszczupliły ramiona i podkreśliły talię.

5. Magdalena z Warszawy - figura KLEPSYDRA

Klepsydrę wyróżniają szerokie biodra, duże uda i piersi. Rozkloszowana spódnica jeszcze bardziej poszerza sylwetkę. W sukience tubie i krótkim bolerku Magdalena wygląda niesamowicie smukło i seksownie!

6. Elżbieta z Warszawy - figura CEGŁA

Problemem Cegły jest brak talii. Kobiety o takiej figurze odruchowo chcą ukryć mankament i chodzą w luźnych ubraniach. Przykład Elżbiety pokazuje, że zaakcentowanie talii działa o wiele lepiej!

7. Anna z Warszawy - figura WIOLONCZELA

Wiolonczela ma duży biust, szerokie biodra i duże uda, natomiast szczupłe łydki. Czarny żakiet podkreślił talię, spódnica ukryła biodra, a szpilki wysmukliły nogi.

8. Marzena z Bełchatowa - KRĘGIEL

Kręgiel ma wąską talię, ale przysadziste biodra. W pierwszej stylizacji Marzeny niestety to właśnie biodra rzucają się w oczy. Dobrze skrojona, dopasowana sukienka i pasek całkowicie odmieniły sylwetkę Marzeny.

9. Natalia z Ełku - figura GRUSZKA

Najczęstszym błędem gruszek jest optyczne skracanie nóg - noszenie spodni o długości 3/4 z kieszeniami poszerzającymi biodra. Sukienka ukryła rzeczywistą długość nóg Natalii.

10. Barbara z Radomia - figura DZWON

Dzwon ma dużą pupę i szerokie biodra, ale dobrze skrojona, rozkloszowana sukienka, odwraca uwagę od dolnych partii, natomiast podkreśla biust i wysoką talię.

11. Jolanta - figura WAZON

Wazon ma szczupłe nogi, duże piersi i proporcjonalny do nich obwód bioder. Wąska spódnica podkreśliła zgrabne nogi, a pasek zaznaczył talię.

12. Ewa z Warszawy - figura KIELICH

Kielich ma "rozbudowaną" górę, ale zgrabne nogi. Rozsunięty suwak sukienki, paski biegnące ku dołowi i czarne legginsy idealnie je podkreślają.

Trinny i Susannah ubierają Polki

12 SYLWETEK TRINNY I SUSANNAH - PORADY:

Co powinnaś mieć w szafie cz.1

figury - Kręgielfigury - Kręgiel kolaż lula.pl fot. mat. prasowe

Co powinnaś mieć w szafie cz.2

figury - Lizakfigury - Lizak kolaż lula.pl fot. mat. prasowe

Co powinnaś mieć w szafie cz.3

figury - Wiolonczelafigury - Wiolonczela kolaż lula.pl fot. mat. prasowe

Więcej o: