3 uczesania na ślub spod ręki fryzjera agencji Ford Models

Lato to czas ślubów. Postanowiłyśmy zaproponować Wam wytworne fryzury, które krok po kroku pokazuje Johnny Lavoy - stylista włosów prestiżowej agencji modelek Ford Models.

Wszystkie uczesania wymyślił sam Johnny Lavoy . Wykonuje on je bardzo szybko i przekonuje, że nam, mimo braku wprawnej ręki, też nie sprawi to kłopotu. Wszystkie trzy z powodzeniem nadadzą się na ślub - obojętnie czy jesteśmy panną młodą, druhną czy zwykłym gościem.

Nie do końca wierzymy w banalność w wykonywaniu wszystkich fryzur, dlatego, podchodząc sceptycznie i realistycznie, proponujemy poprosić o pomoc koleżankę, mamę czy chłopaka.

Niżej trzy filmiki z dokładnym instruktażem :

Dla niecierpliwych - uczesanie na wieczór w niecałe dwie minuty

To prosta fryzura, która nie zajmie dwóch godzin, a... dwie minuty! Potrzebna będzie szczotka, grzebień, kilka spinek do podtrzymania niepotrzebnych włosów, lakier, wsuwki i opaska.

Prosty i elegancki kok z wstążką

Jest odrobinę niedbały. Nadaje się idealnie dla zwykłego gościa na ślubie lub na imprezę po pracy - tam elegancja nie musi być traktowana zupełnie serio. Zaczynamy kitką, z której robimy warkocz, a z niego kok. Całość jest banalna w wykonaniu - możemy zrobić tę fryzurę same w kilka minut!

Fryzura na wieczór inspirowana Beyonce

Ta fryzura może być wykonana na krótkich włosach. Zaczyna się zwykłym kucykiem, a kończy... Same sprawdźcie! Potrzeba będzie szczotka, grzebień, lakier, wsuwki i syntetyczne włosy. W Ameryce kosztują one około 33 złotych. Ta przemiana robi niesamowite wrażenie!

W galerii znajdziecie print screeny gotowych fryzur , które pomogą się Wam na którąś zdecydować.

Anna Szulc

Metamorfozy fryzjerskie Jennifer Lopez

Więcej o: