Szafa gwiazd za grosze: płaszcz Christiny Aguilery

Sceniczne kreacje gwiazd nie zawsze muszą kosztować miliony. Przezroczysty płaszcz Christina Aguilera kupiła w Topshopie.

Przezroczyste, plastikowe ubrania po raz pierwszy pojawiły się w latach 60. Powróciły w 2009 roku, między innymi dzięki Charlesowi Anastase i jego wiosenno - letniej kolekcji. Od tego czasu moda ma przezroczystości przybiera różne formy. Plastik (PCW ) jest najbardziej ekstremalnym tworzywem. W modzie ostatnich lat najbardziej popularne stały się przezroczyste parasolki (taką parasolkę miała np. Carrie Bradshaw ) i torebki, które w zabawny sposób eksponują, przeważnie skrupulatnie przez nas ukrywany, bałagan.

Podczas występu dla telewizji CBS Christina Aguilera wystąpiła w mlecznym, przezroczystym płaszczu marki Topshop , który jest stylistycznym wyzwaniem . Nie można go nosić "do wszystkiego", spodnia warstwa powinna współgrać z całością. Christina postawiła na gorset w czarno-białe paski . Zaaranżowanie "przezroczystości" wymaga pewnego wysiłku, ale za to efekt może być naprawdę wyjątkowy i oryginalny.

Nosiłybyście taki płaszcz?

Topshop, 55f (ok. 260zł)

Szafa gwiazd za grosze: bluz ka Rihanny

Więcej o: