Jak czuć się dobrze w stroju kąpielowym? Galeria gwiazd w bikini!

To nie idealne ciało stanowi sekret dobrego samopoczucia, ale to jak dobrze się w nim czujesz. Jeśli masz problem z pokazywaniem się półnago na plaży - poznaj nasze wskazówki, które być może pomogą ci poczuć się lepiej w swoim bikini.

1) Przede wszystkim wybierz taki strój kąpielowy, który będzie pasował do twojej figury i w którym będziesz czuła się komfortowo.

Fakt, że jest teraz moda na jakiś krój stroju, nie zawsze oznacza, że będzie on dla ciebie odpowiedni. Powinnaś być odporna na presję dotyczącą noszenia takiego samego stroju jak na przykład Kim Kardasian, tylko dlatego, że jest popularny. Załóż strój, który sprawi, że będziesz czuła się komfortowo. Będziesz wówczas pewniejsza siebie. A to właśnie pewność siebie sprawia jest głównym wyznacznikiem tego jak inni nas oceniają.

2) Postaw na opaleniznę!

Zdrowy kolor opalenizny działa jak natychmiastowa dieta. Podnosi nasze samopoczucie i pomaga poczuć się lepiej i szczuplej. Ponadto opalenizna zmniejsza widoczność cellulitu, a skóra wydaje się być gładsza. Możesz użyć samoopalacza . Po opalaniu weź prysznic, zrób peeling całego ciała, a na partie, które chciałabyś dodatkowo optycznie zmniejszyć - nałóż samoopalacz. Przykład to boki ud. Aby wyeksponować pewne części - nałóż odrobinę brązującego pudru ze świecącymi drobinkami. Bardzo ładnie wygląda na dekolcie.

pierścionek Beyonce fot. Juan Garces / Splash News/East Newspierścionek Beyonce fot. Juan Garces / Splash News/East News pierścionek Beyonce fot. Juan Garces / Splash News/East News

3) Nie jesteś jedyna!

Podczas kiedy ty popadasz w obsesje na temat niedoskonałości swojego ciała - wiedź o tym, że inni wcale nie zwracają na ciebie aż takiej uwagi - myśląc o tym samym. W rzeczywistości są zbyt skupieni na własnym ciele. więc jeżeli martwisz się o to jak jesteś postrzegana na plaży - pomyśl, że wszyscy inni martwią się dokładnie o to samo.

pierścionek Beyonce fot. Juan Garces / Splash News/East NewsEAST NEWS/

4) Zwróć uwagę na ciekawe akcesoria plażowe.

Jeśli chcesz umiejętnie odwrócić uwagę od pewnych elementów twojego ciała - inne podkreśl akcesoriami! Uzupełnij swój plażowy look modnym kaszkietem lub kapeluszem , okularami, jasnymi bransoletkami, czy stylowymi sandałami. Akcesoria działają na zasadzie zbroi. Więc jeśli czujesz się zbyt odkryta - postaw na odpowiednie wykończenie!

Katarzyna B.

Chłodząca linia kosmetyków Malu Wilz

pierścionek Beyonce fot. Juan Garces / Splash News/East News

Czy dobrze czujesz się w stroju kapielowym?
Więcej o: