Fryzura w stylu Dity von Teese WIDEO!

Dita von Teese jest nie tylko ikoną w świecie mody - jej oryginalne fryzury i makijaż z lat 30' tych i 40'tych jest już jej znakiem rozpoznawczym. Podoba ci się jej fryzura? Zobacz jak ją wykonać krok po kroku.

Jak zrobić fryzurę krok po kroku?

1) Użyj mocnej pianki utrwalającej. Wetrzyj ją we włosy.

2) Zrób przedziałek - mocno z boku głowy.

3) Stronę gdzie macie mniej włosów od razu sobie podepnijcie i oddzielnie też drugi bok od tyłu włosów. Na razie możecie związać tylną część.

4 ) Teraz będzie wam potrzebna gruba lokówka.

5) Przed kręceniem najlepiej użyć spray'u , który chroni włosy przed wysoką temperaturą i pomoże utrwalić fryzurę. Zacznijcie nawijać pojedyncze małe pasma od góry głowy. Przytrzymajcie dłuższą chwilę, a nakręcone pasemko przypnijcie spinką.

Tak jak na filmiku:

6) Gdy skończycie nawijać jedną stronę - przejdźcie do drugiej. I zróbcie dokładnie to samo. na samym końcu nakręcacie na lokówkę włosy , które początkowo zostały podpięte z tyłu.

7) Gdy skończycie. Zaczynacie odpinać spinki z loków . Teraz czeka was bardziej skomplikowane zadanie:

- włosy które kręciłyście najpierw znów musicie podzielić na dwie części: przednią i tylną . Drugą natapirujcie i podepnijcie spinką w ten sposób:

Po wykonaniu tego kroku - być może fryzura nie będzie wyglądała jeszcze najlepiej , ale to nie koniec. Teraz pierwszą część włosów załóż za drugą i przypnij.

8) Resztę włosów z przodu musicie podpiąć, aby uzyskać zadowalający efekt. Zobaczcie jak robi to dziewczyna na filmiku.

9) Włosy z drugiego boku zbierzcie na gładko i podepnijcie.

Fakt, że w naszym wideo dziewczyna ma długie włosy zupełnie nie przeszkadza w osiągnięciu świetnego efektu tej fryzury. Jeśli macie krótsze włosy - będzie wam po prostu łatwiej ją wykonać.

Powodzenia!

Zobacz też:

Loki w stylu Beyonce

Więcej o: