Szafa gwiazd za grosze: Kylie w zestawie z sieciówki

Kylie Minogue przeważnie chodzi w designerskich ciuchach, ale, jak się okazuje, zagląda również do sieciówek. Ostatnio pojawiła się w zestawie z Topshopu.

Kylie Minogue czasami wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa. Stawia na wygodę i casualowy look, natomiast metki są dla niej kwestią drugorzędną. Gwiazda świetnie się orientuje, że biel to kolor przewodni tego lata. Daje wrażenie świeżości, a z ponadczasowym jeansem tworzy zestaw uniwersalny. Zarówno biała sukienka, jak i krótka, jeansowa kurtka Kylie pochodzą z Topshopu. Całość może nie należy do najtańszych - sukienka to wydatek rzędu ok. 370zł, a kurtka - 240zł, ale z drugiej strony Topshop słynie z dużych przecen. Prosty zestaw Kylie podrasowała dodatkami. I tu postanowiła zaszaleć również finansowo. To co zaoszczędziła na ubraniach, wydała na buty. Białe botki Giuseppe Zanotti kosztują 3600zl.

Kurtka Topshop 240zł, sukienka Topshop Boutique ok. 370zł, okulary Ray-Ban ok. 357zł, botki Giuseppe Zanotti ok. 3600zł, pasek Nicole Miller ok. 111zł

Szafa Carrie za grosze

Więcej o: